Rüyada Zina Görmek

Rüyada zina görmek, hileye hırsızlığa üç kağıda çalmaya delalet eder. Kişi rüyasında bilindik bir hayat kadını ile zina yapması hak edilmediği bir rızka işaret eder. Rüyada bakımlı, çekici, hoş bir bayanla zina yapması mal kaybı yaşamayacağına gösterir. Rüyada zina yapmak rüya tabirlerine göre de iki şekilde yorumlanır. Birincisi yaşanacak kötü şeylere işaret ettiği, ikincisi ise kişinin ömrünün sağlıkla uzun geçeceğine işaret ettiği olarak yorumlanır.
Rüyada zina yapıldığını görmek, aslında iyi şeylere işaret etmiyor. Hainliğe nusibete işaret eder. Rüyada bir erkeğin bir bayan tarafından baştan çıkarılmaya çalışılması helal olmayan bir rızka delalettir. Rüya sahibi rüyasında genç ve bakımlı bir bayanla zina etmesi servetini boşa harcamayacak çar çur etmeyecek helal işler yapan birine miras bırakacağına işaret ediyor. Rüyasında dostunun, arkadaşının, akrabasının ya da kimin hanımı ile zina yapıyor ise onun sahip olduğu şeylerden nasiplenecektir. Rüyada zina yapmak aynı zamanda da haram mal, rızık çalmaya da olarak yorumlanır.
Rüyada karısını aldatmak, çok üzücüdür ki dinden çıkmaya işaret eder. Rüya sahibi kişi rüyasında eşini aldatması pekte hayırlı ve iyi olmayan şeylere delalet etmediği gibi yüce yaradanın maalesef yolundan uzaklaşıp yanlış yola sapmaya işaret eder. Rüyada aldatan taraf ticaret ile uğraşıyorsa işleri ne yazık ki ters gider ve para kaybına uğramış olur. Eğer ki aldatılan kişi orta halli bir vatandaş ise kazancı azalmış olur. Eğer ki kişi hastalıkla boğuşuyorsa sağlık sorunları bir hayli çoğalmış olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir