Rüyada Zikir Görmek

Rüyada zikir görmek, her daim hayır içinde olmaya, hayırlara vesile olmaya, hayırlı olaylar taşamaya delalet eder. İnsanlar arasında sevginin ve barışın hasıl olmasına, özlemlerin giderilmesine, korkuların, kinin, düşmanlıkların ve anlaşmazlıkların son bulmasına rivayet eder.

Rüyada zikir çektiğini görmek, mutluluğa ve kurtuluşa alamet eder. Rüya sahibinin hakkın makbul kulları arasına gireceğine, tövbelerinin kabul olacağına ve bu sayede günahlarının af olacağına işaret eder. Rüya sahibinin canının sağ olacağına, üzüntüsünün, derdinden, kederinden, sıkıntısından ve sorunlarından kurtulacağına malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Zikir sesi duymak, rüyayı gören kişinin beklenti içinde olduğu bazı konularda şansının yaver gideceğine, yolunun açık olacağına, başarılarının devamının geleceğine ve hayatının kendisine hayır ve menfaat getireceğine delalet eder.

Zikir edenleri görmek, kişinin hayatı hep olumlu yönde ilerlemesi demektir. Sıkıntılı ve kötü günlerinin biteceğine, iler ki hayat yaşantısının güzel olacağına mutluluğun kısa süreli değil ömürlük olacağına rivayet eder. Bu rüya kişinin gelecekten yana yüzünün güleceğine yorumlanır.

Rüyada zikrullah görmek, kişinin varlık içinde geçireceği hayata yorumlanır. Rüya sahibinin hiçbir eksiği sıkıntısı olmadan, keyif içinde lüks hayat yaşıyacağı şeklinde alamet eder.

Rüyada hu çekmek, gurbetten dönmeye, illet hastalığı yenmeye, işsizlikten parasızlıktan ve sıkıntıdan kurtulup, rahat huzurlu bir yaşama kavuşmaya alamet eder. Rüya sahibinin adeta yeniden doğmuş kadar güzel günler yaşayacağı anlamı olarak tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi hayatı boyunca kötü arkadaş edinmiş kişilerden uzak duracağı hayatının geride kalanının hayırlara vesile olacağı şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir