Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek, bolluk, rızık, mal ve mülk ilme yorumlanmaktadır. Rüyasında kişi fakirse zeytin görmüş ise bolluğa erer, mal ve mülk alma planları yapıyorsa gerçek olur. Eğer öğrenci ise ilim ve başarıya ulaşır. Rüyada zengin para kazanmak demektir. Bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir. Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Rüyada zeytin görmek helal alın teri ile kazanılmış paranın sembolü demektir.

Rüyada zeytin dalı görmek, uzun süredir küs olunan biriyle barışmaya ve yaşanmış olan kırgınlıkların son bulup barış sağlanacağına işaret ediyor. Bu rüya sağlıklı bir yaşam sürdürmeye neşe ve sevince işaret eder. Bunun yanı sıra rüyada zeytin dalı görmek bir takım yenilikler yapılacağına alamet olarak da yorumlanır. Çocuksuz birisi için bu rüya karlı bir işlere girişmeye, yeteneğe ve olumlu tabiriyle ün kazanmaya işaret eder.

Rüyada zeytin çekirdeği görmek, rüya sahibinin, kendisine büyük kazanç getirecek ve başka işlere girmesini sağlayacak bir adım atacağına, bu adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, sevdiği kişilerle birlikte adım atacağı ve bu sayede çok mutlu, huzurlu bir aile kuracağı ve yaptığı hataları kısa zaman içerisinde telefi edeceği yönünde tabir edilir. Yakın bir süre içerisinde ele geçecek bir fırsat değerlendirmelidir. Rüyada zeytin çekirdeği yutmak, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, zor günlerini geride bırakmaya, güzel günler görmeye, tek başına bir hayattan aile hayatına adım atmaya, sağlık sorunlarından Allah’ın izniyle kurtulmaya, eğitim ve öğretim hayatında başarı kazanmaya delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir