Rüyada Zenginlik Görmek

Rüyada zenginlik görmek, zengin olduğunuzu ve rahat bir yaşam sürdürdüğünüzü gördüyseniz, çok çalışıp yüksek bir mertebeye geleceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda ruh zenginliğini de işaret etmektedir. Rüyasında zengin olduğunu gören kimse kanaat sahibi bir insan olur. Rüyada zengin bir kimseyi görmek gam ve kedere delalet eder.
Rüyanızda kendinizin zengin olduğunuzu görmeniz meşakkatli çalışmalarınızın sonunda meyvesini vereceğine, rahata ereceğine huzur içinde yaşayacağına rivayet eder. Rüyada zengin olduğunuzu ve rahat bir yaşam sürdürdüğünüzü gördüyseniz, çok çalışıp yüksek bir pozisyona yükseleceğiniz anlamına gelir. Rüyada zengin olduğunu görmek tasavvuf düşüncelerinizin gelişeceğine, ruh dünyanızın da zenginleşeceği gönül gözünüzün açılacağı ve son olarak da aile hayatınızın refahına işarettir.

Rüyada fakir bir kimseyi zengin olarak görmek, Rüya sahibinin sürekli çevresinde olduğu ve bugüne kadar arkadaş hatta kardeş gibi gördüğü kişiye karşı duygularının yoğunlaşacağına ve duygusal bir bağın bağın gelişeceğine delalettir.

Rüyada zengin kadın görmek, gözünüzün gördüğü ve elinizin değdiği her şeyin sahibi olmak isteyecek kadar dünya malına değer veren kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi kişi tüm yaşantısını daha fazla mal varlığı edinmek için çalışarak geçirecek ama hayatı kaçıracak anlamına gelir.
Rüyada zenginlik aynı zamanda ikazdır, kişiyi bahşedilecek bu refah ortam aynı zamanda onun imtihanı olmuş olur. Kötü gözler ve nazara açık olan bu kimselerin temkinli davranmaları önerilir.

Rüyada zenginlik görmenin psikolojik tabiri, bu rüyayı gören kişi mevcut halinden ne yazık ki memnun değildir. Gözü yükseklerde olan, amacı uğruna her şeyi yapabilecek olan ve aynı zamanda da sorumsuzluğunun kolaya kaçmanın kurnaz bir tavrın işareti olarak yorumlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir