Rüyada Zenci Görmek

Rüyada zenci görmek, zorluklarla geçecek olan bir hayata delalet eder. Rüya sahibi için bazen fakirlik, bazen sıkıntı, bazen büyük ve içinden çıkılmayan Arap saçına dönmüş sorunlar, bazen hastalık bazen de yıkım ve kayıplar şeklinde ortaya çıkacak zorluklar şeklinde tabir edilir. Rüyasında zenci gören kişi bazen kendisini hayattan bıktıracak kadar yoğun problemlerle karşı karşıya kalacak, borçları boyunu aşacaktır.
Rüyada zenci görmek başka şekillerde de tabir edilir. Rüyada kalabalık bir zenci topluluğu görmek herkesi ilgilendiren evrensel bir konu olarak değerlendirilirken, bazen de rüyada zenci görmek rüya sahibi için güzel gelişmeler olarak tabir edilebilmektedir. Bazen de şans ve kısmet anlamına geldiği söylenir.

Rüyada zenci kadın görmek, yaşanacak çok büyük değişimleri ve farklı çevrelerde bulunacak olmayı işaret eder. Genç kişiler için yabancı ülkelere gitme ve yaşama fırsatı elde edeceklerine, bekar bayanlar için de çok ani alınacak bir evlilik kararına, yaşlı kimseler için de hareketli ve keyifli geçecek bir döneme delalet eder. Zenci kadın görmek yeni arkadaşlıklar edinileceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine de yorumlanır. Yurt dışından gelecek önemli bir haber şeklinde de yorumlanan rüya, evliler için de ev değişikliği olarak tabir edilir.

Rüyada zenci adam görmek, kişiye yardım edecek güçlü birinin varlığını ifade eder ve bu kişinin yaptığı iyilikler karşılığında herhangi bir karşılık beklemeyeceğini, rüya sahibinin gördüğü yardım karşısında minnet duyacağını tabir eder. Zenci adam her zaman güç, iktidar ve saygınlık ifadesi olduğu için rüyayı gören kişinin mutlak zafer elde etmesine, kendi geleceğini en doğru kararlarla yönlendireceğine ve asaletinden zor durumda dahi olsa vazgeçmeyeceğine yorumlanır. Kendi ideallerinin peşinden koşan rüya sahibinin aile ve arkadaş çevresinden de beklediği yardımı, iyiliği göreceğine yorumlanır. Herkesin rızası alınarak kurulan bir işte çok güvenilen bir kişiyle ortaklık kurmaya tabir edilir. İktidar sahibi insanlardan oluşan sosyal ortamlarda bulunmaya ve alınacak kararlarda kişiye destek verecek büyük iş adamları ile beraber çalışmaya da yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir