Rüyada Zemzem Görmek

Rüyada zemzem görmek, rüyada zemzem suyu içmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve faydalı ilme takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye murat ettiği şeye nail olmaya işaret eder. Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıklardan kurtulmaya, üzüntüsünün ve sıkıntısının biteceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada zemzem içtiğini görmek, dert ve hastalıktan kurtulacağına işaret eder. Bir kimse herhangi bir şeyi zemzem niyeti ile içtiğini görürse sonunda istediği şeye nail olur. Rüyada rüya sahibi zemzem içtiğini görmesi duaların kabul edildiğine, ölülerinizin sizden sadece fatih-a beklediklerine, ibadetinize devam ettiğiniz müddetçe Cenab-ı Hakk’ın rızasına nail olacağına işaret etmiş olur. Bir kimse rüyada zemzem içtiğini görse, dert ve hastalıklardan şifa bulur. Özellikle, zemzemi mal kazanmak yahut ilim öğrenmek gibi muayyen bir husus için içerse o kimse o mal veya o ilme nail olur.

Rüyada zemzemi bir testiye doldurduğunu görmek, irfan nuru ile bezenmeye, ilme, hikmete ve helal rızka rivayet eder. Zemzem ile abdest aldığını gören kişi hac ya da ümreye gitmeye işarettir. Rüyada başkalarına zemzem suyunu ikram ettiğini görmek ise çok çok hayra nail olmaya rivayet eder.

Rüyada zemzem suyunu başına döküp onunla serinlediğini görmek, günahlardan arınmaya ve hastalıktan şifaya işaret eder. Rüyada zemzem içtiğini gören kişi dertlerinden kurtulur. Hastalıklarından şifa bulur. Takvalı ve hayırlı bir kişi olur.

Rüyada zemzem suyunun bir hastaya içirildiğini görmek, o hastanın vefat etmesine eğer zemzemi hasta kendisi içerse şifa bulup sağlığına kavuşmasına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir