Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada zelzele görmek, başınıza büyük belalar geleceğine delalet eder. Kötü bir rüyadır. Bir başka yoruma göre rüyada görülen zelzele korkuya işaret eder. Bir yerden meydana gelen zelzele bir yere göç etmeye de yorumlanır. Rüyada görülen zelzele feryat etmeye, karmakarışık sözlere, can sıkıcı haberlere ve sırların meydana çıkmasına rivayet eder. Zelzele görmek bazı rüya yorumculara göre de yolculukla da yorumlanır. Bir dağın zelzele ile yer değiştiğini gören rüya sahibi bulunduğu konumun bazı ilahi felaketlere yol açacağına işaret eder.

Rüyada Zelzele ile evinin yıkıldığını ve içinde ev halkının sadece kendisinin kurtulduğunu görmesi ecelinin yaklaştığının habercisidir. Rüyada bir yerde bir zelzele olduğunu ve bu yüzden insanların sağa sola kaçıştıklarını , ve bazı insanların yere gömüldüklerini görmesi o yer halkına zahmet ve zorluk verecek büyük felaketin geleceğine işaret eder. Rüyada yerin sarsıldığını ve evlerin yıkıldığını görmek, devlet tarafından bazı mallara zam yapılacağına ve halkın büyük sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Bir başka rivayete göre de rüyada görülen zelzele korkuya işarettir. Bazıları da bilinen bir yerde meydana gelen zelzele bir yerden başka bir yere göç etmeye rivayet eder. Rüyada yerin sarsıldığını gören kişi bir taraftan o yere inecek olan belaya yahut orada meydana gelecek dolu, kıtlık veya şiddetli korkuya delalettir. Rüyada görülen zelzele, eğer bostanda ise mahsulatın çok olacağına ve yaz yemişlerinin bolluğuna delalet eder. Zelzele köyde meydana gelecek fitnelere işaret eder. Rüyada zelzele olduğunu görmek azap ve kedere düşeceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir