Rüyada Zehirlenmek Görmek

Rüyada zehirlenmek görmek iş hayatında zorluklara, bilinçsizce yaptığı hareketlerden dolayı maddi olarak güç kaybedeceğine, zarar edeceğine inatçı kararlar doğrultusunda üzüleceğinize, kederleneceğinize işaret eder. Bazı yorumlara göre de rüyada zehirlendiğinizi görmek iftiraya uğramaya ya da sırtınızdan bıçaklanmaya da delalet eder. Rüya sahibi kişinin güvendiği bazı kişilerden kendisine zarar geleceğine de tabir eder. Kişi bir takım kötü işlerini içine çekilmeye tuzağa düşürülme çalışıyor demektir. Bu rüyayı gören kişi çevresine dikkat etmesi gerektiğini anlamına da gelir.

Rüyada zehir içmek, rüya sahibi kişinin para hırsı nedeniyle her türlü yolsuzluğu, arsızlığı yapmaya, hak yolunu terk edip kötü yollara düşeceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre de zehir içip öldüğünü görmesi uzun ömre işaret eder.

Rüyada zehirden kusmak, rüya sahibi kendi için hak olmayan bir malın bilinçli bir şekilde iteceği ve haram lokmayı boğazından geçirmeyeceği anlamını taşımaktadır. Diğer tabirlere de zehirden kusmak ılımlı, insancıl, ince fikirli olduğuna ve herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan biri olduğuna delalet eder.

Rüyada gazdan zehirlenmek, Rüya sahibinin yaptığı bazı gereksiz işler nedeniyle süt liman olan hayat yaşantısının karışmasına ve aksiliklerin meydana gelmesine sebep olacak. Rüya sahibi ayağını yorganına göre uzatmadığı için zamanlar geçireceğine işaret eder. Kişi, hesabını yapmadan ne olacağını tasarlamadan kar, zarar karşılaştırması gözetmeden bazı işlere atılacak bu nedenle başarısız olup maddi ve manevi güç kaybedecektir. Rüyayı gören rüya sahibi kişinin hiç yok yere rahatının bozulacağı ve huzurunun kaçırılıp stresli, gergin günler yaşayacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir