Rüyada Zam Görmek

Rüyada zam görmek, rüyada görülen zamın çeşitli şekillerle tabir edilir. Kişi rüyasında herhangi bir maddeye zam yapıldığını görerek sinirlenmesi, çalıştığı işyerinde zam yapılmasını istediğine ve bunun reddedildiğine işaret eder.

Rüyada Yiyecek Maddelerine Yapılan Zammı Görmek
Rüyada yiyecek maddelerine yapılan zammı görmek, Rızkınızı zorlanarak kazanacağınıza ve elinize geçecek paranın kısa sürede tükeneceğine ve halka zulmetmeye işaret eder. Kişi rüyasında yiyecek maddelerine yapılan zammı görmesi çevresindeki zorda olan kişilere yardım edebilmesi için yollar açılacağını işaret eder.

Rüyada giyecek maddelerine yapılan zammı görmek, önemsiz bazı işlerden dolayı zarar edeceğine üzüleceğine dalalet eder. Elinize pek çaba harcamadan alın teri dökmeden geçecek mala işaret eder. Elinize geçecek olan bir malın değerini bilemeyeceğinize işaret eder.

Rüyada içecek maddelerine yapılan zammı görmek, elinize helal bir mal geçeceğine, bu malı faydalı bir işe kullanacağınıza delalet eder. Rüya sahibi kişi bu kazançtan mahrum kalmamak için doğru yoldan çıkmamalı ve bu çabalarını bırakmamalıdır.

Rüyada ücretinize yapılan zammı görmek, çalışmalarınızın amir ve şefleriniz tarafından takdir edileceğine, işverenlerinizin insaflı davranması olarak yorumlanır. Başka bir yorumda ise helal kazançlara delalet eder. Rüyada ücretinize yapılan zammı görmek hayırlı ve verimli işler yapıp bu işler ile ilgili uğraşacağını gösterir. Rüyada ücretinize yapılan zammı görmek, uğraşlarınızın karşılığını alacağınız ve çevrenizdeki art, kötü niyetli insanlardan uzaklaşacağını gösterir. Kendini iyi niyetliymiş gibi gösteren kişilerin gerçek yüzlerini göstereceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir