Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada yüzük görmek, genel olarak iyiye işaret olarak tabir edilir. Gören kişinin itibarının artacağına, saygı göreceğine, yakın çevresi tarafından sevilip sayılacağına, değerli bir yüzük görmek mal, mülk ve kazancının artacağına, bekar ise yakın zamanda evleneceğine veya bir ilişkiye başlayacağına alamettir.
Rüyada görülen yüzük soluk renkli, bakımsız, eski, yıpranmış ve kötü ise bazı geçici mutsuzluklar ya da sıkıntılar yaşayabileceğiniz şeklinde de ifade ediliyor.
Rüyada yüzük görmek ev, araba veya bir hayvan sahibi olacağınıza dayanır.
Rüyalarda önemli olan o rüyanın size ne tür duygular hissettirdiğidir. Eğer gördüğünüz rüya size mutluluk veren ve içinizi ferahlatan bir rüya ise hayırlıdır. Rüyada görülen nesnelerin ve görüntülerin net ve güzel olması yine hayırlı bir rüya olduğuna delalettir.

Rüyada yüzük takmak, rüyada takılan yüzük güzel ve parlak ise o kişinin yakın zamanda evleneceğine yahut evlilik teklifi alacağına işaret eder. Yüzüğünün net parlak bir şekilde görülmesi çok mutlu bir evlilik olacağını belirtir.
Bir erkek dar bir yüzük takıyorsa bir bayandan sıkıntı ve zülüm göreceği anlamına gelir. Bir başka anlamı ise dar yüzük görenin iş yaşantısında bazı sıkıntılar yaşadığı ya da yaşayacağına delalet eder.
Rüyada parmağınızı sıkan yüzüğün çıkarıldığı ya da yüzüğü çıkardığınızı görmek ise sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına da yorumlanmaktadır.
Yüzük takmanın bir diğer anlamı da yeni bir işe atılarak bu işten çok para kazanılarak bolluk ve bereketin artması olarak da bazı yorumcular tarafından tabir edilir. Başka bir rivayete göre ise rüya sahibinin ticaret erbabı olacağına ve işinde en iyisi konumuna geleceğine yorulur. Makam sahibi olmaya, bol kazanç sağlamaya, karlı yatırımlar yapmaya ve geleceğe dair kararlı adımlar atmaya delalet eder.

Rüyada yüzüğün kırılması, rüyada gördüğünüz kırık yüzük eşiniz veya sevdiğiniz kişilerle ilgili bazı sorunlar yaşadığınızı ve sorunlardan dolayı sıkıntı içinde olduğunuzun simgesidir. Birbirinize olan bağlılığınız sarsılmış ve bu ilişkinin ayrılıkla biteceğinden korkuyor olduğunun ifadesidir. Başka bir yoruma göre de rüyada yüzüğün kırılması genellikle peşinden gittiğiniz birtakım düşüncelerin iflas etmesine ve uzun süredir inandığınız doğruların yanlışlığını fark etmenize işaret eder. Rüyada taşlı bir yüzük kırılmışsa, sizin yüzünüzden olmayan birtakım hatalar ortaya çıkar ve bu hatalar sonucunda hem maddi hem de manevi sorunlar yaşanmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir