Rüyada Yüzmek Görmek

Rüyada yüzmek görmek, Rüyada yüzdüğünü gören kişi hayatta her istediğine ve ideallerine sahip olur. Başladığı her işten kazançlı çıkar elde ettiğini ve attığı her adımı kendi lehine sonlandırır. Rüyada denize balıklama girdiğini gören kişi hatalarından ders çıkarmasını bilip ve aynı yanlışlara tekrar düşmez. Rüyada yüzdüğünü gören kişi tüm şüphe, kuruntu ve sıkıntılarından kurtularak esenliğe, rahatlığa ve ferahlığa kavuşur.
Ticaretteki rakiplerine ve hayatındaki rakiplerine karşı her zaman galibiyeti elde eder ve onların eline koz vermez. Rüyada yüzdüğünü gören kişi güzel ahlakı, güzel davranışları ve yaptığı hayırlı işler doğrultusunda etrafında iyi anılır, itibar, saygı ve sevgi görmüş olur. Rüyada denizde olduğunu ve korktuğunu görmek endişeye, kuruntuya ve mahpusluğa rivayet eder. Sahilden ayrıldığını ve sahilin çok uzakta kalıp, görünmez olduğunu görmek sağlık sorunlarına delalet eder. Bir başka tabire göre rüyasında yüzen kişi; hedeflere doğru, temkinli ve hızlı şekilde ulaşmak için hayırlı yollardan gitmeye ve sonunda da istenilen noktaya gelmeye rivayet eder. Rüya sahibinin hayatta en büyük ideallerini dahi gerçekleştirme kararlılığı içinde olduğuna, yaşamını en iyi şekilde yönetme ve yönlendirme becerisi taşıdığına bu durumun da kendisini diğer insanlara göre her zaman önde kıldığına tabir eder.

Rüyada denizde yüzdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin menfaat ve fayda elde etmesi adına mekan değişiklikleri yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kısmetini ve rızkını almak için hayırlı ve makbul olan yerlere gideceğine ve bu yerlerden eli dolu döneceğine delalet eder. Rüyada denizde yüzmek alim olmaya, işinde başarılar elde etmeye, okulunda iyi sonuçlar almaya işaret eder. Rüyada denizde ya da büyük bir su birikintisinin içinde yüzdüğünü gören kişinin aynı zamanda çok ahlaklı, inançlı ve iyi niyetli bir kişi olduğu şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir