Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek, genel anlamı itibarı ile hayırlı işlerin olacağı manasına gelmektedir. Rüya tabircilerine göre rüyada yumurta görmek, mevcut durumdan bir üst kademeye yükselmek, mutluluk, huzurun artması ve evlenip hayırlı bir izdivaç gerçekleştirmek manalarına gelmektedir.

Rüyada yumurta almak, rüyayı gören kişinin rakiplerini ve düşmanlarını yeneceğine, makam sahibi olacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına bu sayede iş dünyasında sivrilerek ön plana çıkacağına alamet eder. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, kolay yoldan gelir elde edeceğine ve güzel bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada yumurta kırılması, iyiye yorulmaz ve uğursuzluk, şanssızlık olarak değerlendirilir. Kırılmış bir yumurta görmek, o gün içinde yaşanacak küçük aksiliklere veya kazalara tabir edilir. Birden fazla yumurtanın kırıldığını gören kimseler ise kendileri hakkında konuşulan ve kişinin gururunu da kıracak olan pek çok dedikodu işitir ve büyük bir üzüntü yaşar. Evinin içinde yerde kırılmış yumurta görenlerin hanesinde tartışma olur ve karı koca arasındaki gergin duruma da alamettir. Yumurta kırılması iş yaşamında da duyulacak kötü sözlerin, haksızlığa uğramanın ve hak edileni alamamanın da tabiridir.

Rüyada yumurta pişirmek, kişinin yaşantısının daha sade bir hale geleceğine, daha minimalist bir yaşamın rüya sahibini beklediğine işaret olarak yorumlanır. Tam anlamıyla bir sınavdan geçecek olan bu kimse, alışkanlıklarını bırakmak zorunda kaldığında biraz zorlansa da, zaman geçtikçe daha iyi reaksiyon verebilecektir. Bu kimse, dönüşümünü tamamlayıp yeni yaşamına merhaba dediğinde, kendi ayakları üzerinde durabilen ve çok daha olgun birine dönüşmüş olacaktır. Kişide genel olarak gelişim olduğu gözlenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir