Rüyada Yıkandığını Görmek

Rüyada Yıkandığını Görmek, ferahlık demektir. Rüyayı gören kişinin her türlü derdinden, kederinden, sorunlarından kurtulacağına, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına delalettir.
Rüya sahibinin kötü günlerin verdiği etkiyi üzerinden atmayı başaracağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine ve işinin gücünün rast gideceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin Allah’a kendisine verdiği huzur, sağlık ve rızık için şükredeceği duruma geleceğine ve isyan ettiği zamanlar için yaratıcının kendisini affetmesi için tövbe edeceğine rivayettir. Kişinin dualarının kabul olacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği acının, çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına işarettir. Rüyada yıkanmak, dertlerin devasını, hastalıkların şifasını ve gönül sancılarının çaresini bulmaya, bolluğa ve berekete kavuşmaya rivayettir.

Rüyada birini yıkamak, O kimseye yardım etmeye, maddi anlamda destek olmaya, manevi olarak da güç vermeye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uykusunda yıkadığını gördüğü kişiye sahip olduğu dünya mallarından vermekle kalmayacağına moral olup onu telkin ederek rahatlatmaya çalışacağına işaret eder. Başka rivayete göre ise manevi anlamda sorunlar yaşasa da bu sıkıntılarını kısa sürede atlatacaktır. Ancak çok yorulacaktır, erken yaşlanmasına neden olacaktır. Rüya sahibi müjdeli haberler alacaktır. Gelen haberler rüya sahibinin kederli günlerine neşe katacaktır. Hayata daha güzel bakmasını sağlayacaktır.

Rüyada hamamda yıkanmak, Rüyada hamamda yıkanmak iki şekilde tabir edilir. Kişi eğer rüyasında hamamda aşırı sıcak su ile yıkandığını görürse bu iyi değildir ve sıkıntıya işaret eder fakat normal sıcaklıkta yıkandığını görürse bu hayırlara vesiledir. Bir başka rivayete göre ise kazanç konusunda yaşanan problemlerin çözüme kavuşacağına, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına ve rüya sahibinin hanesine bereket dolacağına ve mutlu ve huzurlu günlerin çok yakında olduğuna rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir