Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek, çok güzel ve makbuldür. Kişinin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulmasına, borçlarını ödemesine, işlerinin açılmasına, hayatının düzene girmesine ve esenliğe ermesine işaret eder. Rüyasında yeşillik gören kişinin tüm hedefleri ve idealleri gerçekleşir, kişi tüm hayallerine kavuşur. Rüyada görülen yeşillik aynı zamanda gözyaşından sonra gelecek olan mutluluk demektir. Rüyada yeşillik gören kişinin huzuru ve neşesi yerine gelir. Rüya sahibi için tüm şans, kısmet ve fırsat çakraları açılır. Hayatı sağlık, bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçer, evinde her zaman bol nimet ve bol rızık olur. Rüyada yaz mevsiminde görülen yeşillik sağlık anlamına gelir.

Rüyada yeşillikler görmek, rüyayı gören kişinin makbul, hidayetli, hikmetli ve hayırlı kimselerden olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatta hep güzelliklerle karşılaşacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, kolaylıklar ve imkânlar içinde bulunacağına, rahat yaşayacağına, her arzusuna da kavuşacağına delalet eder. Baht açıklığı, parlak gelecek, şans, kısmet ve sevinç anlamına gelir.

Rüyada yeşillik yemek, hayatı çok ciddiye almamak ve dertleri, sorunları kafaya takmamak demektir. İyi anlamları olduğu gibi, olumsuz tarafları da vardır. Hayatı fazla hafife almak nedeniyle bazı sorumlulukları da savsaklamak veya ötelemek yüzünden ilerleyen zamanlarda beklenmeyen problemlerle karşılaşılacağının altın çizer. Tembellik ve çalışma isteğinin az olmasının maddi açıdan kişinin kendisini bir türlü toparlayamadığını, daha iyi şartlar oluşturamadığı için durumunun uzun süreler aynı şekilde devam edeceğini tabir eder. Yeşillik yiyenler uzun ömürlü olurlar, sağlıklarında hiçbir zaman ciddi bir sıkıntı söz konusu olmaz. Ancak kendileri ve ailelerinin sorumluluklarını alma konusunda zayıf kaldıklarından hanelerinde sıklıkla bu konu yüzünden tartışmalar yaşanacak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir