Rüyada Yayla Görmek

Rüyada yayla görmek, kayıplarında kendisine moral verecek ve kendisinden sahip olduğu maddi imkanları esirgemeyecek kadar alçak gönüllü ve iyi huylu olan bir kişinin varlığına, insanların birbiri ile güzel geçinmesine işaret etmektedir. Nablusiye göre bu rüya arkadaşının yahut kardeşinin kendisine bir yalan söyleyeceğine, hastane gezinmeye işaret etmektedir. Bekar kimse için bu rüya etrafındaki insanlar tarafından sevileceğine ve değer göreceğine, işlediği günahlardan dolayı çok pişman olacağına rivayettir.
Rüyada yayla görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatının iyiye doğru gideceğine alamet eder. Borçların biteceği, işlerin hafifleyeceği, yükümlülüklerin azalacağı ve hayatın kolaylaşarak yoluna gireceği anlamını taşır. Bu rüya gerek maddi gerekse manevi anlamda hayır bulmaya ve mutlu olmaya delalet eder. Aynı zamanda daha fazla dünya malı elde etmeye ve zenginliğe kavuşmaya yorumlanmaktadır.
Rüya tefsircisi Kesîr e göre ise, parasal yükü olan bir kimseden uzak durulacağına, çektiği zorlukların sonunda umduğu temiz kazanca, uğraş vererek düşlediği nimete, meşakkatle istediği zafere, uzun süren çabaların sonunda özlediği ticari kazanca manası taşır.

Rüyada yaylada oturmak, Rüyada yaylada oturduğunu gören kişi hayırlı ve güzel haberler alır çok sevinir. Hayatında sürpriz gelişmeler de yaşanır, çektiği zahmet ve çile sıkıntılar sona erer. Kişi daha rahat geçinmenin ve kazancını arttırmanın yollarını bulur ve para sıkıntısından kurtulmuş olur. Rüya sahibi kendisini üzen her türlü derdini, kederini de ardında bırakır diye yorumlanır. Rüyada bir yaylada bulunduğunuzu ve orada istirahat etmekte olduğunuzu görmek, çok çalıştığınızdan ötürü bu yıl mutlaka bir müddet istirahata muhtaç olduğunuzu ve böyle çalışırsanız sağlığınızın bozulmak üzere olduğunu da göstermiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir