Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek, konfor ve lüks anlamına gelirken aynı zamanda kişinin herkesten uzakta olma kafasını boşaltıp, dinginlik sağlama konusundaki arzusuna delalet eder. Aynı zamanda kişinin hayalleri şeklinde yorumlanır. Rüyasında yastık gören kimse güzel, temiz ve iyi düşüncelere, hayırlı dileklere, hayırlı kısmetler ve işler isteyeme yorumlanır. Çoğu zamanda şans ve kısmet olarak tabir edilir. Rüyada yastık görmek saadet dolu günler geçirileceğine, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine alamet eder. Hayırlı ve güzel bir rüyadır ve bekarlar içinde yakın zamanda evleneceklerinin de müjdecisidir. Yaşlı kimseler ise rüyada yastık görmek için eşleri ile çok uzun bir ömür geçireceklerine ve sağlık sorunlarından uzak, torunlarıyla haşır neşir olacakları güzel zamanlara da delalettir.

Rüyada eskimiş yastık kılıfı görmek, kişinin kafasındaki ve ilk fırsatta gerçekleştirmek istediği mekan değişikliğine işaret eder. Bir rivayete göre ise rüyada eskimiş yastık kılıfı görmek eşler arasındaki sevginin azalmasına, ilginin zayıflaması ve iletişimsizlik anlamına gelir. Eşler arasında özellikle ailelerden kaynaklı sorunlar yaşanabileceğini, başkalarının sözlerinden çok fazla önemsenmesi halinde tartışmalı durumların can sıkıcı bir hale geleceğini de bildirmiş olur. Başka bir yoruma göre ise rüyada eskimiş yastık kılıfı görmek rüya sahibinin tatil programına aldığı uzun zamandan beri hayalini kurup gitmeyi istediği bir şehre veya başka bir ülkeye gitmesi anlamına gelir.

Rüyada yastık dikmek, kişinin mahrem düşünceleri ve duygularıdır. Rüyada yastık diktiğini gören rüya sahibinin kendisinde kalmasını tercih ettiği ve kimselerle paylaşmadığı hisleri ve düşünceleri gerçekleri olduğuna işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir