Rüyada Yaşlanmak

Rüyada yaşlanmak, rüya sahibinin bazı konularda hayal kırıklığı yaşayacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine işaret eder. Rüyada yaşlanmak, uğursuzluk olarak da kabul edilir. Rüyayı gören kişinin sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına ve adeta her türlü aksiliğin üst süte geleceğine işaret eder. Kazancın düşeceği, ticaretin yavaşlanacağı ve gelir kapılarının kapanacağı anlamına gelmektedir. Aksiliklerin meydana geleceği, evdeki hesabın çarşıya uymayacağı musibetlerin ardı arkasının kesilmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada kendini yaşlanmış görmek, rüya sahibinin zihin ve beden olarak hep dinç olacağına, yaşlılığında bile unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerinde kalacağına işaret eder. Güzel bir rüya olduğu söylenmektedir. Bir başka rivayete göre ise rüyasında ansızın yaşlandığını gören kişi, bazı kötü haberler alacak ve hayatında birtakım sorunlar meydana gelecek demektir. İyi giden hayatın bozulacağına, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine ve sıkıntıların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada birinin yaşlandığını görmek, rüya sahibinin gelecekle ilgili ve ancak uzun vadede gerçekleşebilecek hayallerine, arzu ve isteklerine, amaçlarına nail olma şansı elde edeceğine işaret ederken bir diğer yandan da yakın gelecekte karşılaşacağı bazı engellere rivayet eder.

Rüyada saçların beyazlaması, rüya sahibi bu rüyayı görür ise onun hayatında bayram olur. İşleri yolunda gider, başarı üstüne başarı elde etmiş olur. Müjdeli haberler ona gelir ve sürpriz olaylar yaşanır şeklinde yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır, bolluk, bereket ve zenginlik ve itibar şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir