Rüyada Yas Görmek

Rüyada yas görmek, gören kişi sıkıntı ve dertlerden kurtulacak, rahat bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Rüyada yas tuttuğunu görmek sevince ve ferahlığa işaret eder. Rüya sabinin günahlarının affolunmasına, bazen de bu rüya aşka alamet eder. Başka bir tabire göre rüyada yas görmek, yapılacak olan başarılı ve büyük kazançlar elde edecek çalışmalar ile iş hayatı içinde iyi yerlere geleceğine, helal rızıklara kavuşacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edeceğine mutlu olunacak bir döneme gireceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve çok büyük üne sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yas tutmak, uzun zamandan beri yaşanan sorunlar çözüldükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapılacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi bir yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, bu sayede mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve rahat edineceğine alamet eder.

Rüyada yas yerine gitmek, yetenekler ve beceriler sayesinde çok iyi bir kazançlar elde edileceğine, musibetlerden, dertlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erişeceğine, zarar edilen işlerden kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan hayırlı bir yere gelineceğine işaret eder.

Rüyada yas yeri görmek, yaşanan kötü günlerden ötürü büyük bir karar alınacağına, yeni bir işe girilecek yeni bir hayat kurulacağına , çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içerisinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına ve mutlu günler yaşanacağına alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir