Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek, pek çok şekilde yorumlanıyor. Rüyasında evinin yandığını gören kişi sıkıntılı ve kötü günlerin geleceğini gösterir. Yangın sırasında siyah değil de beyaz dumanlar çıkıyorsa şayet bu genel bir olayın yaşanacağına işaret ediyor. Fakat duman kara renkte ise iyi şekilde yorumlanmaz, kötü günlerin geleceğinin habercisidir. Rüya sahibi eğer yangın da alevleri görürse o zaman da bu kazancının artacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi evindeki eşyalarının da yandığını görürse eğer bu kişinin Allah tarafından rızıklandırılacağına işlerinin yolunda gideceğine bol ve helal kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yangın çıktığını görmek o kişi o yerin kor ateşler içinde yandığını görmesi bu kişinin güzel haberler alacağını ve sevinip mutlu olacağına tabir eder. Fakat rüya sahibinin uykusunda yandığını görmesi yerden sadece dumanların çıktığını görmesi ise onun zor zamanlar geçireceği günlerin olacağını gösterir.

Rüyada yangın söndürmek, hayır, şifa, iyilik mutluluk ve huzur bulmaya delalet eder. Rüyayı gören rüya sahibinin kurtuluşu bulacağına, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşup kendi mesleğinde ilerleyip ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğini gösterir. Geçim sıkıntısının biteceği, rüyayı gören rüya sahibi kişinin eğer ki kendini mutsuz, üzgün ve huzursuz olmasına neden olan tüm sıkıntılarının son bulacağı anlamına gelir.

Rüyada elinde ateş tuttuğunu görmek, rüya sahibinin elinde ya da avucunda ateş tutuğunu gören rüya sahibi devletten yardım görür0 ya da devlet işine girer. Bazı alimlere göre de bu rüya kişinin eğer kendini kontrol etmez ise bazı yanlışların yapacağı sonunda büyük zararlar göreceğine de işaret eder. Bazen de elinde ateş tutmak, güçlü ve kuvvet sahibi olmaya delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir