Rüyada Veda Görmek

Rüyada veda görmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak olan kötü olayların sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme gireceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalanacağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından büyük bir zarara düşürüleceğine ve yapılan çalışmaların rağbet görmeyeceğine rivayet eder. Bazı tabirciler ise veda görmenin güzel olduğunu dile getirmişlerdir. Buna göre veda görmek, boşandığı kadına tekrar dönmeye, ortakların anlaşmasına, tüccarın kazancına, valinin vazifesine dönmesine ve hastanın iyileşmesine delalet eder. Bazı tabirciler de rüyada veda selamı vermek, işiten ve söyleyen için çok iyi değildir. Bazen de evlenmek isteyen kimsenin evlenememesine, ortakların ayrılmasına ve hasta kimsenin ölümüne alamet eder.

Rüyada vedalaşmak, pek çok şekilde rivayet edilir. Bazen hayırlı bazen de kötü değişiklilere alamet eder. Rüya sahibinin hem gözyaşı dökeceğine hem de sevineceği şeklinde ifade edilir. Terfi etmeye, ticaret ehli olmaya, iş kurup başına geçmeye veya daha fazla kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüyada vedalaşmak, aynı zamanda rüya sahibinin hayatındaki kötü şeylerden, kendisini mutsuz eden olaylardan, düşüncelerden ve kişilerden uzak durmasına işaret eder. Bu rüya bazen gerçekten vedalaşmaya bazen de hiç ayrılmamak üzere bir araya gelmeye yorulabilir, bu rüyanın niteliğine bağlıdır.

Rüyada veda mektubu almak, kişinin, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, bu yüzden uzun zamandan beridir yaptığı bazı işlerinden olacağına, sevdiği kişilerden kötü cümleler duyacağına, kötü kişilerle aynı mekanda bulunmak zorunda kalmasına, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü huzurunun kaçacağına ve sıkıntıların sürekli artacağına rivayettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir