Rüyada Vazo Görmek

Rüyada vazo görmek, kısmet manasına gelir. Aileye yeni katılacak bir bebek, gelin veya damat olarak tabir edilirken öte yandan da kurulacak olan yeni, mutlu ve sıcak yuvalara delalet eder. Ev ve evlilik hayatına alamet eder. Eşten ve çocuklardan yana hayır bulmaya, onlar tarafından sevilip, sayılmaya tabir edilir. Rüyada vazo görmek, bazen de evin hanımına tabir eder. Başka bir rivayete göre ise bekarlar için evliliğin sembolüdür. Evliler için ise hayırlı kısmetler ve yuvada ise mutluluk anlamına gelir. Rüya da vazo görmek, bir yakınınızdan güzel hediye alacağınız manasına gelir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada vazo görmek, hırçın ve ahlaksız bir kadına delalet eder. Güzel renkli bir vazo gören iyi bir yuva kurmuş olur.

Rüyada vazoya çiçek koymak, rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilere, kendi bildiği ve eğitimli olduğu bir konuda bazı tecrübeler vereceğine ve bu kişilerin hayır dualarını alacağına delalet eder. Kişi, iş hakkında önemli bir bilgiyi sevdikleriyle paylaşacak bu sayesinde onların da kazanç ve menfaat elde etmesini sağlayacak demektir.

Rüyada beyaz vazo görmek, temiz bir kalbe sahip olmaya ya da kişinin tanımadığı bazı kimselere yakınlık göstereceğine, sinsi hallerine, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisine uygun ve hayırlı bir kısmet ile evlenip mutluluğa ereceğine, girdiği yolun sonuna kadar gideceğine işarettir. Beyaz vazo görmek art niyetli kişilerin olduğuna, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, problemlerin olduğu bazı şeylerin son bulacağına, ferah bir hayat yaşamaya ve kısmetinin açık olduğuna, ince düşünceleri ve merhameti ile insanların kalbine gireceğine, dua alacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde ulaşacağına, içine düşeceği başarısızlık nedeni ile hayatının kaldığı yerden devam etmesinin hiç de kolay olmayacağına ve bunun uzun bir zamana yayılacağına şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir