Rüyada Varil Görmek

Rüyada Varil Görmek, her şeyin çok daha fazlasına sahip olmak için sürekli kendisini ve hayat şartlarını zorlayan rüya sahibi kişinin aradığı mutluluğu bir türlü bulamayacağına rivayet eder. Elindeki nimetlere ve sahip olduklarına şükretmek yerine çok daha fazlasını arzulayan ve aç gözlü kişilerin bir süre sonra ellerindeki mallarla yapa yalnız kalacaklarını, yoksullara ve yardıma muhtaç kimselere el uzatmayacak kadar bencil olmaları neticesinde etraflarında da güvenebilecekleri kimselerin kalmayacağına alamet eder. Herkese üstten bakan kişinin bir süre sonra parayla her şeyi satın alamayacağını anlayacağını fakat yanında kimseyi bulamayacağını delalet eder. Aşırı cimriliğin ve zengin olunduğu halde yoksulmuş gibi yaşamanın da tabiri diyebiliriz.

Rüyada varil satın almak, ticaretle uğraşan kişiler için yakın zamanda yapılacak bir görüşmeye, tanışılacak yeni insanlarla anlaşma yapmaya ve yeni şubeler açarak kazançlarını artıracaklarına işaret eder. İyi ve kar getiren işlerin içinde bulunmak suretiyle hayatını daha iyi yönde ilerletecek olan rüya sahibi kişinin alım ve gücünün artmasıyla ev veya dükkan alacağını kiraya vereceği gayrimenkulleri sayesinde çok daha rahat bir hayat süreceğini rivayet eder.

Rüyada varil boyamak, bir varili siyaha boyamak sahip olunan işten ayrılıp yeni bir işe gireceğini, ancak bu işte de mutlu olunamayacağını rivayet eder. Yeşile boyamak hayır işlerine gireceğini ve eldeki imkanları herkesle paylaşmak suretiyle her zaman dua alarak yaşanacağını gösterir. Hayır duası alan kişilerin yüzlerinin her zaman güleceğini de delalet eder. Varili maviye boyadığını görmek umut verici gelişmelere ve muradına ermeye, kısmetinin olunacağına, şansının yaver gideceğin, sarıya boyamak ise hastalıklar yüzünden zorlanılan bir sürece işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir