Rüyada Valiz Görmek

Rüyada valiz görmek, katiyetle gidilecek bir yola veya çıkılacak bir seyahate işaret eder. Bir kimse rüyada valiz görür ise kendisine hiçbir yarar sağlamayacak işlerle meşgul olacak ve boşa ümitlenecek demektir. Rüyada ağır bir valiz görmek moral bozacak, can sıkacak, neşe ve huzur kaçıracak sözler duymaya, hafif olan bir valiz görmek ise kişinin bazı işlerinin istediği gibi gitmeyeceğine, planların alt üst olacağı şeklinde yorumlanır.
Rüyada ağır bir valiz görmek aynı zamanda da kişinin gideceği yol olarak ifade edilir. Bir kişi rüyasında elinde valizle bir yere gittiğini görür ise bu rüya sahibinin uzun bir eğitim veya iş dönemi için evinden ve ailesinden uzakta kalacağı bir yere gideceği manasına gelir.

Rüyada valiz taşıdığını görmek, sıkıntılara delalet eder. Rüya sahibi çok sevdiği bir insan ile bir ayrılık yaşayacağına işaret eder. Bu kişi sevgili olabilir, dost olabilir, aileden biri de olabilir. Rüya sahibinin çok üzüleceği bir ayrılık olacaktır. Rüyada başka birisinin valizini taşıdığını gören kimse, sevdiği insanların kendisinden uzaklaşacağını görecektir. Farklı bir yoruma göre ise de rüyada ağır ve içi dolu bir valiz taşımak dert, sıkıntı ve keder, içi boş dolayısıyla da hafif olan bir bavul taşımak ise zahmet çekilerek gerçekleştirilecek şeylere delalet eder.

Rüyada valiz hazırlamak, yolculuğa işaret eder. Rüya sahibi hayatı için önemli bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuğun sonunda sevinebilir ancak üzüntü ile de dönebilir. Daha çok bir şeyi sonlandırmak için çıkılacaktır yola. Bu nedenle rüya sahibi için önemli olan bu yolculuk için uzun süredir yapılan hazırlıklar merakla bekleyiş sonlanacak ve yolculuğa çıkacağını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir