Rüyada Vagon Görmek

Rüyada vagon görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatı veya iş hayatı ile ilgili olarak uzun zamandan beri ertelediği bir seyahate yakın bir zaman içine çıkacağına, bu seyahat sırasında çoğu şey öğreneceğine, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, birçok kişi ile görüşüp yeni fikirlere sahip olacağına ve bu sayede seyahat dönüşünde karşısına çıkan sorunlar yahut yaşayabileceği durumlar ile daha rahat ve kendinden emin bir şekilde savaşacağına delalet eder. Başka bir rivayete göre ise rüyada vagon görmek kişinin uzun zamandır işi ile verdiği uğraşların sonuna kar edemediğine ve ne kadar çabalarsa çabalasın istediği yerlere gelemediğine dayanır. Ancak kişi hiç yılmadan ve bıkmadan hala daha elinden gelenin daha fazlasını yaptığına işaret eder. Bu sayede çok fazla geçmeden artık verdiği emeklerinin karşılığını az da olsa almaya başlayacağına ve kişi emeklerinin meyvelerini azar azar toplayacaktır.

Rüyada vagon devrilmesi, Rüyayı gören kişinin hayatında ters giden sorunlardan ötürü çok zor durumlara geleceğine, işlerinin sıkıntıya gireceğine, hayırlı olarak girdiği işlerinin başkalarının fesatlığı yüzünden kesintiye uğrayacağının göstergesidir. Kişi etrafında bulunan dost veya akrabalarına dikkat etmesi gerekir. Çünkü rüya sahibinin iyi olmasını ve iyi yerlere gelmesini ne yazık ki istemezler.

Rüyada tren vagon görmek, rüya sahibinin, iş hayatında yaşanan bir soruna çözüm bulmak için çıkacağı bir yolculuğun ardından iş hayatı içinde karşısına çıkacak sorunları ve sıkıntıları çok hızlı ve en az zarara sebep olacak şekilde çözeceğine ve bu sayede işyerinin üst yönetimi tarafından çok büyük bir pozisyona terfi edileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük ve başarılı bir performans göstermesi ile uzun zamandan beri beklediği terfiyi alacağına ve bundan dolayı sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir