Rüyada Uzay Görmek

Rüyada uzay görmek, rüya sahibi kişinin eksik olduğu konularda kendini geliştirme çabasına işaret ederken diğer yandan da kişinin hatalarının farkına varıp, bunlardan feyz alacağı ve tekrarına düşmemek için, kulağına küpe yapacağı manasına gelir. Rüya sahibinin gençliğin verdiği duygu ve düşünceleriyle hareket etme alışkanlığından, çocuksu hevesinden, cahillik zamanlarından uzaklaşmaya başlayıp, daha oturaklı, aklı başında, efendi, düzgün, kültürlü ve asil olacağına işaret eder. Rüyada uzay görmek, yeni bilgiler edinme isteğine tabir eder.

Rüyada uzay gemisi görmek, hayalperestlikten vazgeçilmediği ve gerçekçi olmayan hayallerin peşine düşüldüğü için kişinin zarara uğrayacağı manasına gelir. Toplum nazarında dikkate alınmayan, etrafında alay konusu olan davranışlarda bulunulduğuna ve bu nedenle kişinin ailesinin de zor duruma düştüğünün delalettir. Rüyasında uzay gemisi gören kişiler aşırı meraklı tavırları ile sevdiklerini bunaltan ve giderek yalnızlaşan kişilerdir. Bazı yorumcular uzay gemisi gören kişinin yapacağı çok farklı işlerle ün sahibi olacağına ve zenginleşeceğine alamet ederler.

Rüyada uzaya gittiğini görmek, olayların neden sonuç ilişkilerini doğru çözümleyemediği için kişinin başına gelen problemleri bir türlü çözemediğine, işlerini istediği hale getiremediğine delalet eder. Uzaya gittiğini gören kişiler gerçekçi adımlar atmak yerine hayalperest ve çocukça davranırlar. Acısı alıngan, eleştiriye açık olmayan karakteri nedeni ile rüya sahibinin çevresindeki insanlarla ilişkisinin de bozulacağına işarettir. Uzaya gittiğini görenin malları ve parası bereketli olmaz, elindeki avucundaki her şeyi boş hayaller uğruna kayıp eder.

Rüyada uzay boşluğu görmek, inançların ve değerlerin bir bir yıkılacağına, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin alt üst olacağına delalettir. Uzay boşluğu görmek, uzun sürecek stabil bir hayata da tabir edildiği gibi, iş verimliliğinin azalacağına, kişinin maddi gelirinin de kaybına, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına alamettir. Uzay boşluğu görmek aynı zamanda boşa yapılan yatırımlar nedeniyle çok ciddi para ve mal kayıpları yaşanacağına da rivayettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir