Rüyada Uğurlama Görmek

Rüyada uğurlama görmek, zorlukların, sıkıntıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, iş yaşamında ve aile hayatında türlü türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, sevilen kişiler tarafından tartışma yaşanacağına, sağlık sorunları ile başının belaya gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar, problemler yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına rivayet eder.
Rüyada hacı yolcu etmek, rızkın genişlemesi ve işlerin açılacağı gibi olunacağı bu rüyada yorumlanabilecek olan hayırdır.
Ayrıca rüyada yolcu uğurlamak, yaşanacak sürpriz gelişmeler ile yaşantının düzene gireceğini, neşe ve huzurun bulunacağını ve ağız tadının yerine geleceğinin habercisidir.
Rüyada kızını yolcu etmek, İslam alimlerinden biri olan İmam Nablus-i (r. a) yorumuna göre, tarafında da kişinin maneviyatının artış göstereceği ve ahlaki durumunun düzeleceği olarak yorumlanmıştır.

Rüyada asker uğurlamak, uzun zamandan beri askıda bulunan bir işin alınan hayır duaları ve gösterilen sabır sayesinde tamama erdirileceğine, maddi ve manevi açıdan rahata erişeceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına ve her daim mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada yolcu uğurlamak, kısa süre içinde çok büyük karlar elde edilecek ve kişiyi üst mevkilere çıkartacak bazı çalışmalar, projeler gerçekleştirileceğine, bunun sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin sonlanacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar alınıp evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı müjdeler alınacağına ve var olan sağlık sorunlarının şifa bulacağına rivayet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir