Rüyada Uçak Kullanmak

Rüyada uçak kullanmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında yapmak istediği her şeye sadece kendi fikirlerini ve kararlarını vererek gerçekleştirdiğine, başka kişilerin söyledikleri ile yola çıkmadığına, bu sayede hem hayatına başka kişilerin müdahale etmesini hem de başka insanlar yüzünden kötü durumlara düşme tehlikesini engellemeye çalıştığına işaret eder. Aynı zamanda, çok kazançlı işlere girip çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet eder. Farklı bir yoruma göre ise iş hayatında veya hayatının diğer aşamalarında her zaman kendi duygu, düşünce ve fikirleri ile hareket ettiğine, dolayısıyla şimdiye kadar hiçbir sorunlar ile karşılaşamadığına ve bundan sonra da bu şekilde hareket ederek çıkabilecek sıkıntılara ve yaşanabilecek sorunlara karşı rahatça karşı koyabilmekte olduğuna rivayet eder.

Rüyada uçak düşmesi, rüya sahibinin hep imkansızı hedeflediği, onun peşinden gittiğini, yorulduğu ama aradığını şeyi bulamadığı şeklinde ifade edilir. Çok yüksek ve ulaşılamaz hedefleri olan bir kimsenin varlığına tabir edilirken kişinin hayal ve düşüncelerinin en tepelerde olması nedeni ile hiçbir zaman gerçekleşmeyecek bu hayalleri yüzünden düşüşünün de bir o kadar sert olacağına ve eğer kafa yapısını değiştirmezse hiçbir zaman mutluluğu yakalamayacağına ve hedeflerini de gerçekleştiremeyeceğine delalet eder.

Rüyada uçak kazasında öldüğünü görmek, yeni kararlar alınacağına ve kişinin kendisindeki tüm olumsuz davranışları değiştirmek için mücadeleler edeceğine, ailede var olan sorunların bir ayrılığa neden olacağına işaret eder. Kendisini uçak kazasında ölmüş olarak gören kişi iş hayatında dibe vurduktan sonra yeniden eski gücüne kavuşur ve topladığı güç ile beraber çok daha büyük adımlar atar yaptığı hatalarından ders çıkardığını anlayıp cesaret sahibi olmuş olur. Hasta kimselerin böyle bir rüya görmeleri de vefat edeceklerine delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir