Rüyada Üç Harfli Görmek

Rüyada üç harfli görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok karışık olaylar ve çok sıkıntılı olaylar ile karşılaşacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir döneme gireceğine delalet eder. Dünya nimetlerine kapılıp bu uğurda her şeyi göze alan, hileden, üç kâğıtçılıktan ve dolandırıcılıktan çekinmeyen ve çok günah işleyen bir kişiyle yüz göz olacağına alamettir. Diğer bir yoruma göre ise rüyada görülen üç harfli iyi yorumlanmaz. Bu tür rüyaların üstünde fazla durmamak, fazla konuşmamak gerekir, mümkün ise hemen unutulması gerekmektedir. Rüyayı gören kişi, rüyada kendisini üç harfli olarak gördüyse, yakın zamanda dünya malı veya kendi gururu ve çıkarları doğrultusunda hilekarlığa, üçkağıda başvuracağına rivayet eder. Rüyada üç harflilerin başındaki büyükleri görmek, makam ya da rütbenizde artış olarak tabir edilir. Rüyada kapınızın yakınlarında üç harfli görmek, başınıza gelebilecek zararlara, maddi olarak geçim sıkıntısı çekmenize, dara düşeceğinize yorumlanır. Rüyada üç harflinin evinize girdiğini ve etrafı dağıttığını görürseniz, evinize hırsız gireceği ve büyük zararlara yol açacağı şeklinde ifade edilir.
Hamile bir kadının rüyada üç harfli görmesi, doğacak olan evladının çok zeki, zihnini iyi kullanan biri olacağına delalettir.

Rüyada üç harfli girmiş birini görmek, o kişinin gerçek hayatta çok huzursuz ve mutsuz olabileceğine, eğer üç harflinin sizin içinizde olduğunu gördüyseniz, sizin böyle olabileceğinize delalet eder. Bu durumda endişe etmemeniz gerektiğini kuran okumanızı abdestli bir şekilde uyuyacağınızı tavsiye ediyoruz.

Rüyada üç harfli ile ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı, sorunlu ve kendisini ruhsal olarak çok kötü durumlara sokan ve çok rahatsız olmasına sebep olan sorunlardan kurtulacağına, problemlerinin en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, yaşadığı talihsizliklerden kırılacağına ve çok fazla zarara uğradığı insanlardan uzaklaşacağına yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir