Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, haneye ve aile bireylerine delalet eder. Rüyada tuvalet görmek aile içinde yaşanacak olan bazı zorluklara ve sıkıntılara rivayet eder. Kişinin alın terine, hayatını idame ettirmesi için çalışmasına, eşiyle vakit geçirmesine, küçük bir iş yerine alamet ederken bazen de bekar veya öğrenci evine ve evin pisliğine alamettir. Temiz tuvalet ise ev hanımının sorumluluklarını aksatmadığına, evine, eşine ve çocuklarına olan bağlılığını simgeler. Temiz tuvalet aynı zamanda maddi güçlükler ve kısıtlı olan bütçe manasına gelir. Rüyada küçük ve pis bir tuvalet görmek bunun tam aksine zenginlik ve çok para anlamlarını taşımaktadır. Bir erkeğin rüyasında küçük ve pis bir tuvalet görmesi demek, eşinin kendisine sevgi ve ilgi duymadığı manasına gelmektedir.

Rüyada tuvaletini yapmak, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde büyük başarılar ve kar elde edeceğine, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, aile yaşamında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve huzurlu bir ömür sürüleceğine ifade eder.

Rüyada tuvalet temizlemek, iyi değildir. Rüya sahibinin sahip olduğu rahatlığın ve huzurun kaçacağına rivayet eder. Kişi, işini kaybedecek, ekmeksiz ev aşsız kalacaktır diye de tabir edilir. Geçim sıkıntısına düşmeye, kıtlıkla karşı karşıya kalmaya, varını, yoğunu kaybetmeye, mali bir krizin içine düşmeye ve dolayısıyla büyük bir çıkmazın içine girip, çaresiz kalmaya tabir edilir.

Rüyada tuvalet taşması görmek, aile bireylerinizden birinin yol açtığı tatsızlıklardan kurtulmaya, kişinin duygusal hayatında yaşadığı karmaşıklıklardan kurtulup, mutluluğu elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyada tuvaletin taşması elinize çok yüklü bir miktarda para geçeceğine, mal ve mülk sahibi olacağınıza ve servet sahibi olmaya rivayet eder. Rüyada tuvalet taşması maddi açıdan yaşanan sıkıntılardan kurtulmaya ve servet sahibi olmayı ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir