Rüyada Turşu Görmek

Rüyada turşu görmek, kişinin kendisine faydası olmayacak ve hayır getirmeyecek bir iş için çok heveslenip, uzun süre onun peşinden koşmasına fakat sonunda umduğunu bulamamasına delalet eder. Rüyada turşu gören kişinin hayalleri pek yere basan türden değildir, bu kişi genelde olmayacak hayaller kuran ve onların peşinden koşan kişi olarak tabir edilir. Rüyada turşu görmek daha çok kişinin yaşadığı sorunlar, üzüntüler ve kederler olarak değerlendirilir. Rüya sahibi önce çok mutlu olacak sonra da çok üzülecek demektir. Bir kişi rüyasında turşu görürse onun çok fevri davranan bir o kadar da uçarı biri olduğu yorumu yapılır.
Rüyada turşu görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin ağız tadını ve kurulu düzenini bozacak, tüm neşesini ve keyfini kaçıracak, kötü, tatsız ve talihsiz bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin emeklerine yazık edecek, umutlarının solmasına neden olacak birtakım engellerle karşılaşacağına, mutsuz, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine alamet eder.

Rüyada turşu yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar elde edileceğine, bu başarıların dikkat çekmesi sayesinde farkı yerlerden farklı teklifler alacağına, bu kişinin aldığı teklifleri gözden geçirmesine ve kendisine en uygun teklifi gözden geçirerek durumunu kontrol edeceğine ve çok para kazanacağına tabir edilir.

Rüyada turşu suyu görmek, kişinin faydasız işlerle uğraşarak çok fazla zaman kaybettiğine ve özellikle bilgisi, tecrübesi olmayan bir konuyla alakalı girişimlerde bulunup iş yeri açacağına, sonucun sadece maddi kayıp olacağını bildirir. Yanlış girişimlerin, zamanı doğru kullanmamanın neticesinde moral bozukluğu yaşanacağının alametidir. Bekar kimselerin kendilerine uygun olmayan bayanların peşinden koşmak suretiyle hem kendilerini küçük düşürecek hareketlerde bulunacaklarını hem ailelerini karşılarına alacaklarını hem de bu aşkın sonunda ellerine hiçbir şey geçmeyeceğini delalet eder. Turşu suyu sevilen bir kişiden zehir zemberek sözler duyup can sıkıntısı yaşamak manasına da gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir