Rüyada Traktör Görmek

Rüyada traktör görmek, çalışma hayatına, yaşam telaşına, hayat mücadelesine ve canını dişine takarak uğraşmaya delalet eder. Rüyada görülen traktör temiz ve bakımlı ise rüya sahibinin belinin bükülmesine neden olmadan yani büyük çileler çekmeden ekmek sahibi olacağına ve ekmeğinin de tamam olacağına yorulur.
Rüyada görülen traktör bakımsız ve bozuksa rüya sahibi için işsiz, ekmeksiz ve yokluk içinde geçireceği günler olacağına işaret eder. Bozuk traktör aynı zamanda da uzun süreli kıtlığa yorulmaktadır.

Rüyada traktör almak, emeklerin ve yapılan yatırımların karşılığını alacak olmayı ifade eder ve rüya sahibi için mal sahibi olmak anlamına gelir. Alın teri ve güçlüklerle kazanç elde eden rüya sahibinin çocukluğu itibariyle ailesini geçindirmek için uğraş verdiğini ve bu çabalarıyla beraber üstüne yüklenen sorumlulukların ağırlığı nedeniyle zaman zaman zorlandığını işaret eder. Traktör alan kişi yaşlı ise işini oğluna veya çok güvendiği birine devreder. Her alanda bereket anlamına gelen rüya bolluk içinde yaşanacak bir yaşlılığa da alamettir. Eski bir traktör almak kişinin zorluklar yüzünden belinin büküldüğünü hem ruhsal hem fiziksel sorunlar yaşadığını ve çevresine de yardım etmek istediği için bir türlü para biriktiremediğini işaret eder. Yeni traktör almak eski işi sonlandırmak, yeni işe girmek, kendine farklı bir alanda kariyer planlamak ancak sıfırdan başlamak zorunda kalmak demektir.

Rüyada traktör sürmek, bekar erkekler için sürekli söylenen ve kişiyle her daim çatışma içine giren bir eşe sahip olacaklarına alamettir. Uzun yıllar uğraşmak zorunda kalınacak bir miras meselesine, bir tapu üzerindeki şaibeli durum nedeni ile mahkemelere gitmeye de yorumlanan rüya, kişinin sürekli uğraş içinde olacağına ve bir türlü rahat nefes alamayacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin her konuda büyük bir çaba sarf edip, her ayrıntı üzerine düşünerek, titiz çalışmalar yaptığını ve işkolik biri olduğunu, başarılı biri olmak konusunda disiplininden asla ödün vermediğini de ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir