Rüyada Trafik Görmek

Rüyada trafik görmek, rüyayı gören kişinin hedeflerine, hayallerine ve başarıya giden bu yolda ayağının tökezleyeceğine, bu durumun kendisini depresif bir ruh haline getireceğine, kendini kötü, mutsuz ve kötü hissetmesine neden olacağına delalet eder. Rüya sahibinin çok zorlu ve sıkıntılı günler geçireceğine, sabırsızlanacağına ve deyim yerindeyse diken üstünde oturacağına tabir edilir.

Rüyada trafik kazası geçirmek, rüya sahibinin beklenmedik şeyler yaşayacağının alametidir. Rüya sahibi kişi, bu beklenmedik olaylarda duruma göre kazanç da elde edebilir kayıp da yaşayabilir. Bu rüyanın yorumlanması, gelişecek durum olayların ani şekilde olacağıdır. Rüyada trafik kazası geçirdiğini görmek, rüya sahibinin beklemediği bir yerden para kazanmasına ya da beklenmedik bir sürede iş teklifi almasına delalettir. Aksi bir şekilde rüya sahibi beklenmedik bir yere para harcayabilir ve ummadığı bir şekilde işini de kaybedebilir.

Rüyada trafik lambası görmek, yakın arkadaşlar veya dostlar tarafından bir konuda uyarılmak demektir. Yanlış bir çevreye giren yahut yeni tanıdığı, henüz hakkında çok şey bilmeden güven duyduğu biriyle ortaklık kurmaya çalışanların, bu durumun riskli olduğu konusunda tanıdıklarından ikaz alacağını ifade ediyor. Trafik lambası kişinin hayatını belli bir düzende idame ettirmesi gerekliliğini de ortaya koyar ve aynı anda birden fazla ilgi alanına yönelmesinin hem zihninin dağılmasına hem de konsantrasyon bozukluğuna neden olacağını ifade eder. Tamamı yeşil yanan trafik lambası görmek istikbalin parlaklığına, her türlü başarının elde edileceğine, engellerle karşılaşmadan yaşanılacak güzel bir hayata işaret ediyor. Tamamı kırmızı yanan trafik lambası ise kişiye sürekli engel çıkaran, işine taş koymaya çalışan insanların varlığına dikkat çeker.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir