Rüyada Toz Görmek

Rüyada toz görmek, çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Çiftçi için üründe bol verim, öğrenci için derslerde başarı, iş adamı ya da tüccar için kazancın artışı, işçi içinse maaşına zam gelmesi şeklinde tabir edilir. Yani şartların düzelmesi ya da artış göstermesi anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı imkânların iyileşmesi ile tabir edilirken bazen de karmaşa, zorluk, darlık, sıkıntı ve anlaşmazlık olarak değerlendirilebilmektedir.

Rüyada toz almak, geçmişten gelen bir sıkıntının kişinin çabaları sonucu ortadan kalkacağına, rüya sahibi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına yorumlanır. Toz aldığını gören kişi, evliliğindeki sorunları da eşiyle beraber çözerek üstesinden gelir. Geçici rahatsızlanmalardan kaynaklanan aksilikler son bulur ve daha sakin, daha kazançlı bir iş hayatına kavuşulur. Bu rüya iş konusunda net kararlar alınacağı ve kişinin istediklerine ulaşmakta doğru hedefler belirleyeceğini, iyi organize olunarak da her problemin üstesinden gelineceğini bildirir.

Rüyada tozlu ev görmek, hanedeki belirsizliğin, geçmişten gelen bazı sorunların çözülememesi nedeniyle yaşanan olumsuzlukların ifadesidir. Geleceğe yönelik plan yapmakta zorlanan rüya sahibinin ev halkının refahını sağlamak konusunda sıkıntılar çektiğini ve çalışmalarından istediği verimi alamadığını bildirir. Evin her yeri toz içindeyse ve görülen ev kişinin eviyse aile üyeleri arasında iletişim problemlerinin var olduğunu, kişilerin isteklerini, beklentilerini yüksek tutmalarından ötürü birbirleriyle çatıştıklarını haber verir. Düzensiz bir yaşama sahip olan kimselerin bir an evvel kendilerine gelip daha programlı ve düzgün şekilde yaşamaya başlamaları halinde bu olumsuz tabloyu kısa sürede pozitif yönde değiştirebileceklerini bildiren rüya, bu dönemde ev dışındaki kimselerin aile içi meselelere karışmalarını engellemenin de doğru olacağını tabir eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir