Rüyada Tokat Atmak

Rüyada tokat atmak, güç, kuvvet, kudret ve makam sahibi olmak şeklinde tabir edilir. Rüyasında tokat attığını gören kişinin sağlığı, gücü ve neşesi yerine gelir tüm sorunlarından kurtulur, kendisini iyi hissetmesine sağlayacak olan şeyler daima yoluna çıkar ve böylece mutluluk üstüne mutluluk, başarı üstüne başarı yaşar diye tabir edilir. Rüyada tokan attığını gören rüya sahibi yeni işlere atılarak istediği işin başına geçerek, iş yerinde sözüne saygı duyulan ve atacağı adımlara güvenilen kişi olur. Rüyasında tokat attığını gören kişinin sağlıklı ve uzun bir ömrü olacak, hayatı dilediğince yaşayacak demektir.

Rüyada tokat yemek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada tokat yediğini gören rüya sahibi sıkıntılı ve çok büyük sorunlar yaşanan bir dönemde eş, dost ya da akrabalardan çok büyük yardımlar görüleceğine, bu yardımların çok yararlı olacağına, birçok sıkıntıya iyi geleceğine ve çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yanlış yollara girmemesi için kendisini seven ve değer veren insanlar tarafından uyarılacağına delalet eder.

Rüyada tokalaşmak, rüya sahibine esenlik ve rahatlık getirecek olan rüyalardandır. Darda olan kişinin sıkıntılarından kurtulup, rahata ermesine ve dertlerinden kurtularak hafiflemesine delalet eder. Ters giden hayatın ve işlerin yoluna girmesine, kişinin insanlarla olan iletişiminin güçlenmesine, daha sosyal bir hayat yaşamasına ve insan içine daha fazla çıkmasına tabir edilir. Rüyada tokalaşmak, aynı zamanda iş hayatı ile tabir edilir. Ticaret hayatında başarılı iş ortaklıkları yapmaya ve büyük kazanç elde etmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir