Rüyada Terörist Görmek

Rüyada terörist görmek, rüyayı gören kişi için tehlikeye işaret eder. Rüya sahibinin etrafında sahte dostları olduğuna, bu kişilerin bulacakları ilk fırsatta kişiye hem maddi hem de zarar vermeyi planladıklarına rivayet edilir. İçinde kötülük, fesat ve art niyet taşıyan kimselerin varlığına işaret eder. Rüyada terörist görmek, rüya sahibinin malından ve parasından yemek için ona kötülük yapmanın peşinde olan kişilerin varlığına tabir edilir.

Rüyada terörist öldürmek, her anlamda hayır, bereket ve güzelliktir. Özellikle Allah düşmanı münafıkları öldüren kimse büyük menfaatlere kavuşur, ömrü bereketle ve bollukla geçer. Rüyasında teröristleri öldüren kimse hem kendisine hem de milletine karşı büyük iyiliklerde bulunur. Bu rüya çalışmalarınızla vatana millete faydalı bir insan olacağınızın, toplum içinde yükseleceğinizin ve büyük bir grup insana yardımlarda bulunacağınızın göstergesidir. Rüyasında zararlı teröristleri öldüren kişi düşmanlarının şerrinden emin olur. Aynı zamanda bu rüya, maddi manevi isteklerinin kabulüne işarettir. Rüyada bir ülkeye zarar vermek isteyen teröristleri öldüren kişi, önemli bir mertebeye erişir ve toplum içinde önemli işler üstlenir.

Rüyada teröristlerden kaçmak, sıkıntıya düşülmüş bir meselenin sonunda rahatlamak demek olduğu gibi, kişinin acil önlemler alması gereken durumlarla karşılaşacağını ve bu nedenle psikolojisinin yıpranacağını işaret eder. Gerçekleri görmeye başlayan, etrafındaki yalancı, uğursuz, kıskanç ve haris kişileri fark eden rüya sahibinin onlardan uzaklaşmaya çabalayacağını ve ailesini de bu kişilerin kötülüklerinden uzak tutabilmek için çaba harcayacağını delalet eder. Bu rüyanın kesin olarak bildirdiği şeylerden biri de kişinin bir tehlike altında olduğu ve durumun bilincine vardığıdır. Uyarı olarak da görülmesi gerektiği için, her türlü önlemi almak doğru olacaktır. Yaşanılan bölge veya içinde bulunulan koşulların kişinin hayatı, malı ve sevdikleri için güven teşkil etmediği için farklı yöntemler bulunması gerektiğinin altını çizer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir