Rüyada Temizlik Yaptığını Görmek

Rüyada temizlik yaptığını görmek, kişinin güzel ahlakına ve iyi huylu bir kimse olmasına delalettir. Rüyada evini temizleyen kimse kalbinden kötülükleri atar ve her daim iyiye doğru olana yönelmiş olur. Bazı alimler temizlik yapmak güzel ahlaktır demişlerdir. Rüyada sokakları temizlemek insanların ayıplarını örtmeye ve onları doğru yola çağırmaya yorumlanmaktadır. Rüyada iş yerini temizlediğini gören kimse, hayırlı ve güzel kazançlar elde eder veya çalışmalarından büyük başarılar elde eder.

Rüyada temizlik yaptırmak, manevi anlamada huzur bulacağınıza ve günahlarınıza tövbe ederek her türlü stres ve zorluklardan uzak duracağınıza yorumlanır. Rüyada kendisi değil de bir başkasının yaptığı temizlik, başkasının vasıtasıyla alacağınıza sevapların simgesidir. Temizlik yaptırmak din ve imana, tövbe etmeye, özellikle sapkınlıktan sonra hidayete ermeye, selamete ve dini açıdan temizliğe rivayet eder.

Rüyada temizlikçi görmek, kişiye her zaman destek olacak ve onun mutluluğunu isteyecek bir eşe sahip olmaya, bekar kimseler için çok vefakar ve sabırlı biri ile tanışmaya, gönül işlerinde fedakarlık yapmaya ve gelecekte başarı dolu zamanlar geçirmeye delalettir. Temizlikçi gören kimselerin evlerinde bolluk, bereket olur ve nimetleri artar. Başkalarına karşı nazik davranmaya ve yakınlarının yaptıkları hataları telafi etmeye, kimseyi utandıracak davranışlarda bulunmamaya da rivayet eder. Helal lokma yiyebilmek için çalışma şartları ne olursa olsun kişinin sebat edip direnç göstereceğini, hak yolundan hiçbir zaman ayrılmayacağını ve inançlarını her geçen gün kuvvetlendireceğini de bildirir.

Rüyada Temizlik Yapmanın Psikolojik Tabiri
Rüyada yapılan temizlik kişinin günahlarına ve yanlışlarına duyduğu vicdan azabının bir dışavurumudur. Bu rüyayı gören kişi içinde bulunduğu zorluklardan ve yaptığı kötü davranışlardan kurtulmak ve kalbini temizlemek ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir