Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, güzel olan şeylere delalettir. Sevindirici ve ümit edici sözler duymaya, işte terfi almaya ve rüya sahibinin malının birine kalacağına tabir eder. Rüyada telefon gören kişinin arkasından onun için sürekli dua eden, onu her işinde destekleyen ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan birine işaret eder. Telefonla konuştuğunu gören rüya sahibi sonunda duymak istediği cümleleri duyacaktır. Telefonun çalması hemen sonuca kavuşturulacak bir görüşme veya iş manasına da gelir. Rüyada telefon görmek bazı durumlarda darlığa ve yokluğu da rivayet edebilir, bolluğa, berekete, zenginliğe ve dünya malına da rivayet eder.

Rüyada telefon almak, hayırlı rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında veya aile hayatında yaşadığı sıkıntıların çözümüne çok büyük katlı sağlayacak, çok güzel gelişmelerin ortaya çıkmasına vesile olacak, çok büyük zenginlikler, kazançlar getirecek ve güzel haberler alınacağına ve hiç beklenmedik bir zamanda hiç beklenmedik bir kişiden miras kalacağına rivayet eder. Rüyada telefon almak iş yaşamında ortaya konulan çalışmaların yöneticiler tarafından çok beğenilmesi sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi edilmeye delalet eder.

Rüyada telefonla konuşmak, rüyayı görene kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği bir akrabası sayesinde bir işe gireceğine, bu işte çok çalışarak ve emek vererek çok iyi kademelere geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah, huzur içinde yaşanacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi ve mutlu günler yaşanmasını sağlayacak hayırlı ve güzel haberler alacağına rivayet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir