Rüyada Tek Taş Görmek

Rüyada tek taş görmek, genellikle bekarlar için evlilik yapılacağına, hayırlı bir kısmet çıkacağına delalettir. Rüyasında tek taş gören bekar kişi evlenmek için adım atar veya erkek ise kız istemeye gider. Rüyayı gören bekar bayan ise istemeye gelirler. Rüyayı gören kişi evli ise, eşiyle arasında bulunan pürüzlerin yok olacağına, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına yorulur. Rüyada görülen tek taş yüzüğün üzerinde elmas varsa, bu durumda kişinin her açıdan şansının açılacağı ve maddi manevi bereketli bir döneme gireceğinin işaretidir. Rüyada tek taş yüzük altın ise kişinin yapacağı evliliğin ömür boyu saadet içinde geçeceğine yorulur. Tek taş görmek genel anlamda evliliğe ve iyi şansa işaret olduğu gibi maddi olarak da ferahlamaya yorumlanır
Rüyada tek taş görmek, bekar ve evli kimseler için birbirinden farklı anlamlara sahiptir. Bekar bir bayan için sürdürdüğü ilişkinin kısa zaman sonra evlilikle noktalanacağını, hayatında kimse yoksa da aklında hiç olmayan ama ayağını yerden kesecek harika bir kısmete sahip olacağına yorumlanır. Bekar erkekler için evlilik teklifinde bulunmak manasına gelen rüya, muradına ermenin de işaretidir. Evli bayanlar için eşlerinin kendisinden ve ailelerinden alacakları pek çok iyi habere ve hediyeye tabir edilir. Mutluluk dolu haberler almaya, hayatı coşku içinde yaşamaya, kutlamalar ve partilere katılmaya da alamettir. Yaşlı birinin tek taş görmesi, huzur içindeki yaşamına yorumlanır.

Rüyada Tek taş yüzük takmak, hayırlı bir evliliğe, kısmete yorumlanır. Özellikle rüyayı gören kişi bekar ise, en kısa zamanda karşısına hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve evleneceğine yorulur. Aynı zamanda üzerinde taş olan bir yüzük takmak da kişinin itibarının artacağına ve çok daha saygı duyulan bir kimse haline geleceğine işarettir. Rüyada görülen tek taş yüzüğü takan kişi yüksek değerde mal ve mülk sahibi olur. Erkek kişilerin böyle bir rüya görmesi de kısa sürede evleneceklerine yorulur. Takılan yüzüğün taşı kıymetli ise ün sahibi olunacağına da alamettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir