Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek, hayatta kazanılacak olan zaferlere, iş yaşamındaki olumlu adımlara ve mutluluğa delalettir. Rüyasında tavşan gören kişinin özel hayatı da hep yolunda gidecek anlamına gelir. Rüyada görülen tavşan aynı zamanda kadınla ifade edilir ve kız arkadaş, sevgili, nişanlı veya eş olarak nitelendirilir. Rüyada beyaz bir tavşan görmek muhafazakar, hoşgörülü, anlayışlı, güler yüzlü ve yumuşak huylu bir bayana işarettir.
Tavşanın siyah renkli ve çok sevimsiz olması kötü huylu, kavgacı, anlayışsız ve kıskanç bir bayana delalet eder. Rüyada bir kimsenin tavşanının ölmesi çocuğunun hastalanmasına, bir sıkıntıya veya zorluğa düşmesine rivayet eder. Rüyada tavşanla konuştuğunu gören kişi toplumdan dışlanmış, yaramaz ve kötü kabul edilmiş bir bayanla tanışarak samimi olacak ve arkadaşlık kuracaktır. Rüyada tavşanın çok hızlı koşuyor olması kimsenin bilmemesi ve öğrenmemesi gereken bir konu olacağına ve rüya sahibinin de bunu herkesten gizlemeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada tavşan yakalamak, rüya sahibi kimse tüm hayatını değiştirecek, kaderi ve rızkı bol, çok önemli bir fırsatla karşılaşacağına alamettir. Şansın ve bahtın açık olduğunu, içinde bulunulan zamanda tüm dileklerin gerçek olacağına işaret eder. Güzel ve hayırlı bir rüyadır. Olumlu ve önemli değişikliklere alamet ettiği gibi, parasal konularda da kazancın çok iyi olacağına ve gelirin de beklenmedik seviyelerde artacağına tabir eder. İş yaşamı ve para konularındaki fırsatlar aynı zamanda bekar kimseler için duygusal anlamda da söz konusu olur. Hayırlı ve çok mutlu olunabilecek bir kişi ile karşılaşılacağına da anlamına gelir. Kişinin her açıdan çok mutlu olacağı ve büyük şanslar elde edeceği bir dönemin simgesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir