Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek, bir konulan işten bin almak anlamını taşımaktadır. Rüya sahibi kendisi için öyle faydalı ve hayırlı bir iş yapacaktır ki bir taşla iki kuş vurarak çok büyük kar marjı elde eder ve neredeyse yaşamının sonuna kadar rahatlık ve lüks içinde yaşayacağı parayı bir anda kazanacağına rivayet eder.
Rüyada tarla görmek rüya sahibi kimse için hayırlı ekmek kapıları, hak yolunda makbul olan helal kazanç, şans, uğur ve rızık olarak ifade edilir. Rüya sahibinin evinin bolluk ve bereketi daim olacaktır.

Rüyada tarlada çapa yapmak, çok çalışmak ve geleceğe dair iyi şeyler yapmak isteyen rüya sahibinin, kimseden yardım almadan her işi tek başına halledeceğini, küçük de olsa başarılı olacağını ve özelikle kendi işinden ekmeğini kazanarak kimseye muhtaç olmayacağına alamet eder. Boş işlerle uğraşmak yerine, her zaman aklını kullanarak kazanç kapıları bulan rüya sahibinin ailesine de en iyi şekilde baktığını, kendisine dair yatırımı yapamasa da çocuklarının her isteğini yerine getirmenin manevi mutluluğunu yaşayacağını alamet eder. Beden gücünü kullanmak suretiyle yapılacak ağır meşakkatli bir işe girileceğine, zor ve sıkıntılı durumların kısa süre içinde geçmeyeceğini ancak şu zamanda yapılan her türlü girişimin ilerleyen yıllarda kişiye mutluluk ve başarı getireceğini, maddi ve manevi anlamda da hayal ettiği yaşama kavuşacağını ifade ediyor.

Rüyada tarla sulamak, bekar kimseler için evleneceği bir kısmetle karşılaşmaya yorumlanırken, evli kişiler için de gelirlerinin yükseleceğine ve el birliği içinde işlerin büyütüleceği anlamlarına gelir. Tarla sulamak rızkın da artacağı ve aile halkının da maddi anlamda rahat hayat süreceği şeklinde ifade edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir