Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek, hem olumlu hem de olumsuz anlamları vardır. Tabanca rüyada kudret ve asalet manasında olurken diğer bir yandan da tatsız haber ve haksız yere suçlanma anlamını da taşımaktadır. Rüyasında tabanca gören kişinin etrafında saygınlık gören, çevresi geniş ve güçlü olan bir kişi olduğunu belirtir. Diğer bir yandan da rüyasında tabanca gören kişinin haksız yere, dayanağı olmadan, boşu boşuna suçlanacağı veya üzerine suç kalacağına delalet eder. Rüyada tabancanın çalışmaz hale gelmesi veya zarar görmesi, rüya sahibinin birine haksızlık ederek onu derinden etkileyeceğine rivayet eder. Rüyada tabancayı sadece elinde tutmak, rüya sahibinin hayatı boyunca el attığı her işi layığıyla yerine getirerek muvaffak olacağına alamet eder. Rüyasında tabancayı ateşleyen kişi de işlerinde yükselişe geçecektir.

Rüyada tabancayla vurulmak, kişi bekar ise hayatını birleştireceği bir eş ile tanışacağına yorumlanır. Aynı zamanda büyük bir sevdaya ve aşka da delalet eder. Rüyasında tabancayla vurulduğunu gören kişi evli ise bu durumda, istenmeyen ve zorluk çıkarak olan bir kadınla beraberliğine yorulur. Tabancayla vuran kişi tanıdık ise, sevilen kimseyle ortak bir tanıdıktan bir müjde geleceğine, tabancayla vuran kişi yabancıysa alınacak kötü bir habere işarettir.

Rüyada tabanca satın almak, çevresinden, komşularından veya arkadaşlarından kendisi hakkında kötü şeyler duyabilir. Bu kişiler rüya sahibinin arkasından konuşarak gıybet edecek diye yorumlanır. Tabanca satın almak, birilerinin sizin dedikodunuzu yapacağını belirtiyor. Tabanca temizlemek, bir işe başlayacağınızı gösteriyor. Tabanca ile ateş etmek, hırslı birine delalettir. Tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine güçlü bir şekilde aşık olduğuna rivayettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir