Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, zahmete girmeden, çalışmaya gerek kalmadan ve alın teri dökmeden mal ve kazanç sahibi olmak demektir. Rüyada kadın ya da erkek fark etmeksizin rüya sahibinin bir memesinden süt gelmesi, maddi anlamda birikim yapmaya işaret eder. Rüya sahibi bir kadının memelerinde süt olmadığı halde rüyasında memelerinde süt olması iyi değildir. Kısmetin az olduğu anlamına gelir. Şans yolları da kapanacak demektir. Rüyada hayvandan süt sağdığını gören kişi yokluktan kurtulur ve bolluğun, zenginliğin içine düşer. Rüyada eşek sütü içen kudrete erişir, köpek sütü içen bir toplumun lideri ya da bir hareketin öncüsü olur, kedi sütü içen ağır olmayan, iyileşecek bir hastalığa yakalanmak anlamına gelir.

Rüyada süt almak, ilim öğrenmeye, mertebesinin artmasına, dinde güzel bir yere gelmeye, ahlaklı bir adama, İslami açıdan derecesi yükselmeye ve dünyevi olandan uzaklaşıp maneviyata yönelmeye işarettir. Rüyasında süt alan bir kişinin eğer aldığı süt güzel ve hoş kokuluysa dinde yükselerek insanlar arasında çok güzel bir yere sahip olur, eğer aldığı süt bozuksa bu durum tam tersi olarak düşünülür. Bozuk süt mertebeden düşmeye, insanlar arasında kötü bir isimle anılmaya, hatalar yapmaya ve kötü eylemlerde bulunmaya işarettir.

Rüyada süt emzirmek, kişinin evlatlarına iyi bir eğitim verdiğini ve aynı zamanda İslam kurallarına uygun, iyi bir mümin olacak şekilde yetiştirdiğini işaret eder. Rüyada süt emzirmek, yapılan her işi ve kazanılan her lokmayı helal yollardan sağlamak anlamına da gelir. Rüyasında süt emzirdiğini görenin çocukları devlet makamlarına yükselir, itibarı ve saygınlığı yüksek bireyler olurlar. Gebe bir bayanın süt emzirdiğini görmesi normal sayıldığından dolayı genellikle yorumlanmaz. Bir erkeğin süt emzirdiğini görmesi ise, kişinin büyük bir sıkıntı nedeni ile yasalarla başının derde gireceğinin göstergesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir