Rüyada Suda Yüzmek

Rüyada Suda yüzmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğitim ve bilimle uğraşıyorsa eğer istediği ve hayal ettiği aşamaya ya da uzmanlığa ulaşacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi, kişisel olarak gelişmek istiyorsa bunu başaracağına ve resmi kurumlardan birinde iş sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Suda boğulmak, suyun durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi berrak suda boğulmuşsa eğer, iş hayatında gerçekleştirilecek başarılı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda ve hayırlı mala sahip olacağına işaret edilir. Eğer rüya sahibi, bulanık suda boğulmuşsa rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı olaylarla ve durumlarla karşı karşıya geleceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok akıllıca ve doğru kararlar verdiği takdirde çok iyi başarılar kazanacağına ve çok yüklü miktarda para kazanacağına alamet edilir.

Rüyada suda yürümek, rüyayı gören kişinin tabiri caizse büyük konuşarak çok iddialı ve riskli işlere gireceğine tabir edilir. Kişi, can ve mal güvenliği var mı, yok mu diye düşünmeksizin bazı işlere koyulacak demektir. Rüya sahibinin yılların emeği olan kazancını, mallarını yine deyim yerindeyse sulara atmaktan çekinmeyeceğine en önemlisi de canını hiçe sayacağına rivayet edilir.

Rüyada sudan geçmek, bir sınavı başarıyla atlatmak, bir işten alnın akıyla sıyrılmak ve sorunları akıl yoluyla çözerek daha mutlu hissetmek anlamına gelir. Büyük bir ferahlamanın habercisi olan rüya kasvetli ortamın dağılacağını ve kişinin üstündeki kara bulutların, nazarın yok olacağını da alamet eder. Var olan kötü atmosferi dağıtacak iyi gelişmelerin yaşanacağına, kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına ve ruhsal aydınlanmayla beraber kişinin tüm hayatının kontrolünü ele alacağına alamet eder. Bir iş görüşmesinde uzlaşıya varılarak büyük bir projeye imza atılacağına da delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir