Rüyada Sokak Görmek

Rüyada sokak görmek, rüya sahibinin kazanç kapılarına, hayatını idame ettirmek için uğraştığı işe, kurtuluşa ermeye, selamete kavuşmaya, ekmeksiz kalmamaya, çalışkanlığa ve başarıya tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinin gönlü zengin, eli açık, cömert, iyi, tatlı dilli ve güler yüzlü kişilerle çevrili olduğu bu sayede hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceği anlamına gelir. Rüyada sokak görmek, genel olarak insanların hayat mücadelesi ve uğraşları ile değerlendirilir.

Rüyada sokakta yatmak, bazı yoksunluklar yaşanacağını haber verir ve kişinin ilerleyen aylar ve yıllar için şimdiden olabildiğince birikim yapmasının çok önemli olduğunu işaret eder. Yakın zamanda meydana gelecek bazı büyük harcamaların ve maddi yükümlülüklerin kişiyi biraz sıkacağını ve ödeme yapmakta zorlanacağını bildirirken, yeni ve değişik ortamlara girileceğini, farklı insanlarla tanışılacağını da ifade eder. Sokakta yatıp uyuduğunu gören kimseler bekar ise geç evlenirler ve aradıkları aşkı geç bulurlar. Sorumluluktan kaçmak, kendi başına yaşamak istemek veya aile evinden ayrılma kararı almak anlamına da gelir. Rüya sahibinin kendi yaşamı üzerinde söz sahibi olmak ve özgürlüğünü korumak adına asi davranışlar sergileyeceğini, vereceği kararlardan pişmanlık duysa da bunu kimseye yansıtmayacağını işaret eder.

Rüyada sokakta yürümek, hayatına ait kararları tek başına verecek olmak, kimseye danışmadan iş girişimlerinde bulunmak, ayakta durabilecek kadar güçlenmek ve daha önce alınan yardımları bir bir geri ödemek demektir. Sokakta tek başına yürümek kimseye minneti olmayan, gururlu ve prensipli biri olunacağını, özellikle iş yaşantısında insanların saygıyla bahsedeceği biri haline gelineceğini ifade eder. Bazı anlaşmazlıkları, bazı çetrefilli durumları çözebilmek için kararlar almak, inanç uğruna, hedeflere uygun şekilde savaş vermek ve galip gelmek demek olduğu gibi, aşırı gururla hareket edildiğini de ifade eder. Kendi başlarına hareket etmek, özgürlüğüne sahip çıkmak demek olduğu gibi, erken evliliklerin de alametidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir