Rüyada Soğuk Görmek

Rüyada soğuk görmek, zorlukların üstesinden gelineceğine ve kişinin kendi kaderini yazmak için uğraş vereceğine, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine ve gücünü korumak için üstün bir çaba göstereceğine işarettir. Sınavlardan başarıyla sonuç almak veya zor bir görevin üstesinden gelmek anlamına da gelen rüya, iş hayatında zor bir mevkide uzun yıllar görev almak şeklinde de tabir edilir. Soğuk görmek ikili ilişkilerde yaşanacak bazı sorunlara ya da mesafelere de yorumlandığı gibi, özellikle evli kişilerin eşlerine yeterli ilgi ve sevgi göstermedikleri için bir süre sıkıntı yaşayacaklarına, bu durumu düzeltmek için zamana ihtiyaç duyacaklarına da alamet eder.

Rüyada soğuk hava görmek, anlaşmazlıkların gündeme geleceğini, aksilikler veya ufak kazaların yaşanacağını bildirir. Genellikle olumlu şekilde yorumlanmaz ve kişinin canını sıkacak gelişmelere alamettir. Soğuk hava gören kimseler evliyseler, eşleriyle aralarına girecek bazı laf, söz yüzünden ev içinde kişilerin birbirlerine karşı mesafeli davranacaklarını ve samimiyetten uzak davranışlar sergileyeceklerini, eşler arasındaki güvenin zedeleneceğini tabir eder. Kişinin aldığı görevleri hakkıyla yerine getirememekten ötürü alacağı uyarıların sonucunda psikolojisinin bozulacağını, işe gitmek istemeyeceğini ve hatta ailesine de yüz çevirerek içine kapanacağını alamet eder.

Rüyada soğuk havada dışarıda kalmak, üzücü günlerin kapıda olduğuna, kişinin pek çok sorunla aynı anda savaşmak zorunda kalacağına ve peşi sıra gelen kötü haberler sayesinde gücünün azalacağına alamettir. Hem maddi hem de manevi zayıflığın söz konusu olacağı günleri sakin bir şekilde atlatmak gerektiğini bildiren rüya, şartların bir süre daha düzelmeyeceğini ve kişinin bu süreçte kendisini ayakta tutabilmeye yönelik tedbirler alması gerektiğine yorumlanır. Ticaretteki kötü gidişin, ekonomik anlamda zorluk çekmenin ve ayakta kalmak için bazı varlıkları satmak zorunda kalan rüya sahibinin hane içinde de huzursuzluk yaşayacağının tabiridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir