Rüyada Sofra Görmek

Rüyada sofra görmek, keyifli sohbetlere, arkadaş, dost ya da akraba toplantılarına, mideye, keyfe ve damak tadına düşkünlüğe delalet eder. Rüyada sofra görmek kişinin cüzdanı ve kasası olarak da ifade edilir. Bu kişinin kazancı yerindedir, evinde de rızkı boldur diye tabir edilir. Rüya sahibi, nimet eksikliği ya da rızık sıkıntısı çekmez, işleri bol, kazancı tam, huzuru da yerinde olur diye yorumlanır.
Rüyasında sofra gören kişilerin göbekli kişiler olduğu ve yemeğe bayıldıkları yorumu da yapılmaktadır. Bu rüya, kişilerin sağlığı için yemelerine dikkat etmeleri gerektiği, düzensiz ve aşırı yeme alışkanlıkları nedeni ile sağlığını kaybedebilecekleri uyarısı olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada sofrada yemek yemek, kalabalık bir ortamda ise iyiye yorulur. Kalabalık bir yer sofrasında yemek yiyen kişi, çevresinin de desteği ile işlerini büyütür ve kazancı artar. Aynı zamanda böyle rüya görenlerin aile ve akraba ilişkilerindeki pürüzler de ortadan kalkar. Yardımlaşmaya ve aile içindeki uyuma da delalet eder. Bir sofrada yemek yiyen kişinin rızkı daim olur ve yemeğini muhtaç kimselerle paylaşır. Alçak gönüllü ve iyiliksever bir kimse olunduğunun da işaretçisidir. Yalnız başına yer sofrasında yemek yemek ise, büyük bir üzüntünün işaretçisi olduğu gibi, bu durumun uzunca bir süre daha devam edeceğine de işaret eder.

Rüyada sofra bezi görmek, rüyayı gören kişinin, iş ya da seyahat amacı ile çok büyük ve çok bilinen bir ülkeye seyahate çıkmasına ve sonunda büyük başarı ve yüklü miktarda para ile dönüş yapacağına delalet edilir. Aynı zamanda, parasal krizlerden ve sıkıntılardan kurtulup ferahlığa çıkılacağına işaret edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir