Rüyada Siyah Elbise Görmek

Rüyada siyah elbise görmek, düşünmeden atılan adımlardan dolayı çıkmaza girmeye ve bunalımlı günler geçirmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kurnaz ve fırsatçı davranıp kısa yollardan kar elde etmenin ve rahata kavuşmanın planları içerisine gireceğine fakat sonucun kendisine hayal kırıklığı yaşatacağına ve böylece mutsuz günler geçireceğine alamet eder. Rüyada siyah elbise görmek, sonu görünmeyen yollara girip, o yollarda kaybolmaya işaret eder.

Rüyada siyah elbise giymek, pek çok şekilde tabir edilir çünkü siyah rengin birden fazla anlamı var. Siyah bazen ağır başlılığa, makam sahibi olmaya, başarıya işaret ederken bazen de üzüntüye, kedere ve sıkıntıya rivayet edilir. Dolayısıyla rüyada siyah elbise giymek de bazen mutluluk ve sevinç bazen de mutsuzluk ve gözyaşı olarak kabul edilir.

Rüyada siyah elbise hediye almak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin önemli ve büyük işlerin başına geçeceğine, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine tabir edilir.

Rüyada siyah elbise diktirmek, rüyayı gören kişinin elindeki kısıtlı imkanları kullanarak, azmetmesinin ve hırsla çalışmasının karşılığını alacağına ve geleceği noktaya hiç kimseden yardım almadan sadece kendi çabalarıyla ve inancı ile geleceğine işaret eder.

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek, yüksek makama erişmeye, devlet kurumlarındaki bir göreve getirilmeye, mesleğinde merdiven atlamaya alamet ederken bir diğer yandan da zor günler geçirmeye ve aynı zamanda kendini hep geride tutmaya ve gizlenme çabası içine girmeye rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir