Rüyada Şişmanladığını Görmek

Rüyada şişmanladığını görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki başarıları sayesinde çevresinin genişleyeceği ve kendisinin zengin olacağı manasına gelir. Hayırlı olacak ve uğur getirecek işler yapmaya, darlıktan kurtulmaya, bolluğa, berekete ve nimete kavuşmaya tabir edilir. Rüya sahibi için güzel başlangıçlar ve isabetli kararlar manasına gelir. Rüyada şişmanlamak emin adımlar atıp, besmele çekerek bazı atılımlar gerçekleştirmeye ve bunlardan yana hayır bulmaya tabir edilir.

Rüyada şişman adam görmek, tüm nimetlere kavuşmak, her açıdan bahtı açık, kısmetli biri olmak demektir. Her şeyin en güzelini elde edecek olan rüya sahibinin tüm isteklerine kolay yoldan ulaşacağını, imkanlarını ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşarak mutluluğunu artıran rüya sahibinin alacağı sevapların çokluğunu da delalet eder. Hayal kırıklıklarından kurtulmak ve daha umut dolu bir hayata başlamak, mutsuz geçirilen günlere bir son vermek anlamına gelir. Şişman adam refah içinde geçecek bir hayata da atıfta bulunarak, özellikle maddi anlamda hiçbir endişenin kalmayacağını, rüya sahibinin eşine, dostuna, çocuklarına ve arkadaşlarına da yardım edebilecek konuma erişeceğine delalettir. Kendisini istediği gibi ifade etme, baskılardan kurtulma ve sınırlarını genişletme imkanı bulan kişinin tüm hayallerinin gerçek olacağına dayanır.

Rüyada şişman kadın görmek, erkekler için azla yetinmeyi bilmeyen ve sürekli şikayet eden, şükretmeden yaşayan bir eşe sahip olunacağına rivayettir. Kişiyi maddi manevi anlamda sömürecek kişilerin varlıklarına ve menfaatçi arkadaşlara da alamettir. Genç bayanlar için, aynı anda çok fazla kişiye ilgi duyulduğuna ya da zararsız görülen bazı ilişkilerde ileri gidip kendilerini zor duruma sokacaklarına da tabir edilir. İslami yorumculara göre kişinin nefsine bir türlü hakim olamadığını ve dünya nimetlerine çok fazla düşkün olması sonucunda maneviyatını da ihmal ettiğini, kendisini bir türlü tatmin olmuş hissedemediğini, bir an önce inancını tazeleyerek, daha çok ibadet etmesi ve ihtiyacı olanı islam dünyasında bulması gerektiğini bildiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir