Rüyada Silah Görmek

Rüyada silahlar görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca hali vakti yerinde kimse olacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, canın ve malının da her zaman güvende olacağına alamet eder. Rüya sahibinin, çevreden gelecek her türlü tehlikelerden, kazalardan ve belalardan uzak olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada silahla vurulmak, hastalık ve kazaya işaret olarak değerlendirilebilir. Bu rüyanın genel olarak bir kazayı ya da sağlık sorununu simgelediği görülmektedir. Bazı yorumlarda ise kötü haber olarak algılanabilir. Diğer bir yoruma bakıldığında da borç almak olarak analiz edildiğini görmekteyiz. Yapılan yorumları ayrı ayrı incelediğimizde, hayra yorulması mümkün olmayan özellikte olduğunu görebiliyoruz. Rüyanın çok değişik kombinasyonlarının olması, yorumu da aynı şekilde çeşitlendirmektedir. Silahın kim tarafından ateşlendiği, bu kişinin tanıdık olup olmadığı ve rüyadaki olay belirleyici olabilmektedir.

Rüyada silahlı adam görmek, kişiye hayat görüşü, deneyimleri ve iş tecrübeleri ile fayda sağlayacak, ilime önem veren bir erkeğe yorumlanır. Yeni tanışılacak biriyle ortak iş yapmaya, yolculuklarla elde edilecek kısmetlere de alamet eden rüya, bekar kimseler için beklemedikleri bir anda hayatlarına girecek güzel ahlaklı birine de tabir edilir. Tanıdık bir adamı silahlı şekilde görmek, o kimseden gelecek hayırlı bir habere, tanınmayan silahlı adam görmek ise belirsiz bir geleceğe yatırım yapılacağına delalet eder.

Rüyada silahla adam öldürmek, düşmanlara karşı kazanılacak zafer anlamına gelir. Ancak rüya sahibinin zafer için kullandığı yol doğru bir yol değildir. Dinen doğru olmayan yollarla kazanılan zafer başka yerlerden gelecek kötü haberlerle birleşecektir. Özellikle rüya sahibi yapacağı kötü işlerle ailesini de bu karanlığın arasına sokacaktır. Kişi vicdan muhasebesi yapacak, bazı gerçekleri görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir