Rüyada Sıcak Ekmek Görmek

Rüyada sıcak ekmek görmek, daha ziyade hane içiyle tabir edilir. Hane içinde, aile bireylerinin birbirleri arasındaki sıcaklığa, birbirlerine olan düşkünlüğüne, huzura, sakinliğe, evdeki ışığa ve mutluluğa ve bütün bu güzel hislerin ve olguların karşı tarafa geçmesine tabir edilir. Bu haneye giren kişi, evdeki olumlu ve güzel elektrikten hemen etkilenir ve neşesi yerine gelir içi huzur dolar. Rüyada sıcak ekmek, aynı zamanda hiç kesilmeyecek rızık olarak değerlendirilir.

Rüyada sıcak ekmek yemek, tamamlanmamış işlerin hızla sonuç vereceğini ve kişinin eski çalışma azmine yeniden kavuşacağına, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına işaret eder. Çok çalışmanın ve sonuçlarının güzel olmasının da müjdesini veren rüya, kişinin tamamen kendi alın teri ile kazandığı rızka sahip olduğunu, İslami açıdan da evinin bereketinin helal lokmalar yendiği için hep artacağına delalettir. Rüyasında sıcak ekmek yiyen kişinin karşısına pek çok farklı fırsat çıkar ve şansı da açık olur. Özellikle yeni bir hayat kurma telaşında olanlar için sayısız güzel fırsatı simgeleyen rüya, hastalıklarda muazzam bir iyileşme görüleceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada sıcak ekmek almak, rüya sahibinin sağlığa ve paraya sahip olacağına tabir edilir. Yani hem rızık hem de varlık sahibi olmak aynı zamanda da hastalıklardan kurtulmak anlamına gelir. Rüya sahibinin önü açık demektir.

Rüyada sıcak su görmek, iyi değildir, zorluk, sıkıntı ve zahmet anlamına gelir. Rüya sahibinin gözyaşı dökeceği bazı olayların yaşanacağına ya da haberlerin alınacağına işaret eder. Efkârlanmaya ve dertlenmeye tabir edilir. Rüya sahibini, iş hayatından ve en sevdiği sosyal aktivitelerden alıkoyacak bu nedenle de üzülmesine ve sıkılmasına neden olacak bazı musibetlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir